Сьогодні ім’я зірки – Чіо-Чіо-сан

   Йдеться про Ксенію Бахрітдінову – провідну солістку Національної Опери України (м.Київ). Лауреат кількох міжнародних конкурсів, у тому числі – ІV відкритого конкурсу молодих вокалістів імені А.Солов’яненка (Донецьк,2013) та Міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів у Мінську (Білорусь, 2014 та 2017 рр.), ця чудова артистка з виразним лірико-драматичним сопрано красивого тембру – випускниця Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка.
   Народжена в Узбекистані, вона з захопленням сприйняла атмосферу Львова, заглибилась в українську культуру і з радістю прийняла пропозиції співати в українських оперних театрах – спочатку в Харкові, а тепер уже три роки – в Києві.
    За порівняно короткий час освоїла більше десятка великих і складних партій, серед яких Дездемона (“Отелло” Д.Верді), Маргарита (“Фауст” Ш.Гуно), Тетяна, Іоланта (“Євгеній Онєгін”, “Іоланта” П.Чайковського), Донна Анна (“Дон Жуан” В.-А.Моцарта), Ліу (“Турандот “Д.Пуччіні) та ін. Із успіхом виступала в Німеччині, Польщі, Молдавії, Іспанії, Китаї, Алжирі.
В одному з інтерв’ю на запитання журналістки, які якості повинен мати соліст, щоб завоювати сцену в молодому віці, відповіла: “Лише працьовитим, наполегливим та сміливим вдається досягти високих результатів та визнання в своїй професії. Значне місце має людська чесність і щирість. Виконуючи той чи інший твір або партію, співак мусить повністю прожити долю героя. Тільки таке виконання торкається найтонших струн людської душі”.
   13 грудня о 18-ій годині почуємо й побачимо Ксенію Бахрітдінову на сцені Львівського національного академічного театру пери та балету імені Соломії Крушельницької. Її Чіо-Чіо- ніжна й мужня. Її голос – чарівливий і сильний. Запрошуємо!