Музичний салон

ФОРТЕПІАННИЙ РЕЧИТАЛЬ

Постановник
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

ФОРТЕПІАННИЙ РЕЧИТАЛЬ

Музичний салон
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

14 жовтня о 15:00 (2018 – 10 – 14)
У програмі – твори Д. Скарлітті, Й. Гайдна, Ф. Ліста,
Ф. Мендельсона, С. Рахманінова та С. Прокоф’єва

Виконує Аліна Шевченкофортепіано

20 жовтня о 15:00 (2018 – 10 – 20)

У програмі – твори Д. Скарлатті, Л. ван Бетховена, Ф. Шопена,

Й. Брамса, К. Дебюссі та Б. Бартока

Виконує Роман Лопатинськийфортепіано (м. Київ)

Історія вистави

Програма концерту охоплює стилі від бароко до музики ХХ століття. За годину часу (саме стільки триватиме концерт) слухач матиме можливість поринути у світ творів винахідливого Скарлатті, дотепного Гайдна, могутнього Ліста, казкового Мендельсона, монументального Рахманінова і сонячного та життєстверджуваного Прокоф’єва.

Програма:
Д. Скарлатті Дві сонати cis-moll K.247, A-dur K. 113
Й. Гайдн Соната Es-dur Hob.XVI: 52
Ф. Ліст Великий етюд за каприсом Паганіні № 6
Ф. Ліст Угорська рапсодія № 2 cis-moll
Ф. Мендельсон – С. Рахманінов Скерцо “Сон літньої ночі”
С. Рахманінов Етюд-картина оп.39 № 9, D-dur
С. Прокоф’єв Соната № 7, B-dur

Аліна Шевченко – фортепіано

Аліна Шевченко – талановита молода львівська піаністка, лауреатка численних міжнародних та всеукраїнських конкурсів, участниця міжнародних музичних фестивалів “Гольфстрім”, “Музика в старому Кракові”, “Музика в старому Львові”, “Контрасти”.

Брала участь у майстер-класах  відомих професорів Євгена Міхайлова, Якова Касмана, а  також у міжнародній літній музичній академії Дори Шварцберг.

Також брала участь у записі CD-диску “Камерні твори С. Прокоф’єва” та у записі творів Пауля Германа для англійського лейблу Toccata Classics. Виступала в якості солістки та камералістки  в багатьох містах  України, Росії, Польщі, Швейцарії, Південної Кореї та Австрії.

Навчалася в ДОСМШІ для обдарованих дітей, ДДМА ім. С.Прокоф’єва (клас професора Чеснокової Н.Ю.)  та ЛНМА ім. М.Лисенка (клас професора Блажкевич Г.Й). Зараз є асистентом-стажером у класі професора Ерміня Й.Ф.

Співпраця з диригентами включає роботу з Миколою Лисенком, Олександром Долинським, В’ячеславом Редєю (Україна), Youn Keun Kim (Південна Корея) та Теодором Кухарем (США).