Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Привітання балету з перемогою та вручення відзнак

Модерна постановка «Правда під маскою» Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької (в рамках проекту Василя Вовкуна «Український прорив»), в яку ввійшли два балети – «Пульчинелла» та «Весна священна» видатного композитора ХХ століття Ігоря Стравінського, перемогла у категорії «Найкраща хореографічна/ балетна/ пластична вистава» ІІ Всеукраїнського фестивалю-премії ГРА.

Сьогодні, 10 грудня, генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун завітав у балетний зал і ще раз привітав балетну трупу з перемогою. Він вручив нагороду (приз–маску) та подяку від Львівської Національної Опери провідним солістам балету Ярині Котис та заслуженному артистові України Сергію Качурі.

Грамоти Львівської обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток галузі культури та високий професіоналізм Василь Вовкун вручив і провідним солістам балету Ярині Котис та Олександрові Омельченку.

А також представив колективові балету нового керівника музичної частини театру, диригента Івана Чередніченка та привітав із днем народження балетмейстера театру, заслуженного артиста України Сергія Наєнко.

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.