Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Пресбрифінг з нагоди першої прем’єри у новому 121-му театральному сезоні, а також відкриття виставки ескізів та макетів Євгена Лисика

До 90-річчя відомого українського художника Євгена Лисика Львівська національна опера готує прем’єру, а також низку знакових подій.

Сьогодні, 17 вересня, у Львівській національній опері відбувся пресбрифінг з нагоди першої прем’єри у новому 121-му театральному сезоні, а також відкриття виставки ескізів та макетів народного художника України, лауреата Національної премії України ім.Т.Шевченка Євгена Лисика (1930-1991) у фоє театру.

🎉В умовах карантинних обмежень театр підготував прем’єру балету «Створення світу» А. Петрова. Глядачі матимуть нагоду переглянути поновлення знаменитого балету в оригінальних декораціях художника🎉

❗️Під час пресбрифінгу генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун наголосив, що Львівська національна опера перша з-поміж інших оперних театрів України у новому сезоні презентує прем’єру. Балет А. Петрова «Створення світу» присвячений 90-річчю з дня народження Євгена Лисика і ним розпочинається святкування 120-річчя театру.

📎Прем’єра балету відбудеться у супроводі фонограми, яку, як наголосив диригент поновлення балету Юрій Бервецький, записували спеціально до прем’єри. Це зумовлено необхідністю дотримання заходів протиепідемічної безпеки.

📎Художній керівник балету Андрій Мусорін розповів про те, як артисти балету натхненно працювали над твором.

📎За словами балетмейстера поновленого балету Сергія Наєнка, саме завдяки унікальності та оригінальності декорацій Лисика балет є в репертуарі театру майже 50 років.

🎨Після пресбрифінгу у фоє театру відбулося відкриття виставки ескізів та макетів художника до оперних та балетних вистав. Відкривали виставку генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун, художниця костюмів Оксана Зінченко (дружина Є. Лисика), а також учні митця – брати Тадей та Михайло Риндзаки.

📎Як поділився Тадей Риндзак, центральним образом у творчості Євгена Лисика завжди був образ людини і божественного начала.

Запрошуємо переглянути виставку, а також прем’єру балету «Створення світу» А. Петрова вже 20 та 27 вересня❤️

Початок о 18:00.

📷Фото – Руслан Литвин, Олена Храмова

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.