Події Львівської національної опери 2-5 травня

Допоки погода у місті ще не зовсім літня, покращуватимемо Ваш настрій яскравими репертуарними подіями Львівської національної опери.
Балет “Дон Кіхот” Л. Мінкуса
⏰ 2 червня, ср о 18:00, Глядачева зала
Захопливий сюжет за романом Мігеля де Сервантеса і палка музика Людвіга Мінкуса, запальні танці з національним колоритом і найскладніші класичні па у виконанні головних героїв, вражаючі декорації і розкішні костюми справлять враження на глядачів різного віку.

 Квитки: https://bit.ly/34xyEJ7

 
Опера “Трубадур” Дж. Верді
⏰3 червня, чт о 18:00, Глядачева зала
Одна з найяскравіших опер Дж. Верді, романтична драма, сповнена фатальних таємниць і любовних пристрастей. Два брати, трубадур Манріко і Граф ді Луна, не маючи гадки про свої родинні зв’язки, стають непримиренними суперниками в боротьбі за владу і за любов герцогині Леонори.

 Квитки: https://bit.ly/3uAoe6f

 
Опера «Севільський цирульник» Дж. Россіні
⏰4 червня, пт о 18:00, Глядачева зала
Яскрава комічна опера: в основі лібрето запозичена у драматурга-сатирика Бомарше історія про графа Альмавіву і винахідливого цирульника Фігаро, який допомагає своєму патрону одружитися на чарівній Розіні.

 Квитки: https://bit.ly/2S1DM5E

 
Опера «Служниця-пані» Дж. Б. Перголезі
⏰5 червня, сб о 12:00, Глядачева зала
У центрі комедії – образ симпатичної розумниці-служниці, яка зуміла закохати в себе свого пана. Ця невелика одноактна опера сповнена веселощів, чарівних мелодій і дарує слухачам чудовий настрій.

 Квитки: https://bit.ly/3ibvLWN

 
Балет “Повернення Баттерфляй” Дж. Пуччіні-М. Скорик
⏰5 червня, сб о 18:00, Глядачева зала
Втілена мовою танцю історія про те, як Соломія Крушельницька врятувала після фіаско оперу «Мадам Баттерфляй» Дж. Пуччіні, виконавши головну партію Чіо-Чіо-сан. Музика балету «Повернення Баттерфляй» поєднує як і відомі мелодії з опер Пуччіні в опрацюванні композитора, так і авторські теми Скорика.

 Квитки: https://bit.ly/34CkhmQ

 
Афіша подій - Львівський Національний Академічний театр опери та балету