#Підсумки2020: Ірина Стасишин, диригентка Львівської національної опери

Підсумки непростого року та побажання і плани на наступний – від Ірини Стасишин, диригентки Львівської національної опери, заслуженої артистки України

Найяскравіші враження від прем’єр та 2020 року

Звісно, що для всіх цей рік виявився дуже не простим. Ніхто не сподівався, що наше життя поділиться на ДО і ПІСЛЯ карантинного періоду. І не відомо, коли і з якими наслідками  закінчиться цей карантин для кожного з нас і для культури взагалі. Та все ж ми в театрі мали дуже гарний і яскравий початок року. Була розпочата постановочна робота над прем‘єрою опери Івана Небесного «Лис Микита» в режисерському вирішенні Василя Вовкуна. Ми готували новий український продукт, виставу для родини, по-новому презентували Франкового «Лиса Микиту». Лише дуже тісна робота потрійного тандему режисер-композитор-диригент могла принести результат. І ця робота відбувалася повсякчас, до самої останньої хвилини! Прем‘єра прогриміла на всю Україну і отримала надзвичайно багато схвальних відгуків. І от, ми закінчуємо цей рік також виставами опери «Лис Микита», до того ж виборюючи визнання Шевченківського комітету.

Цей складний рік мені здається багато чого навчив всіх нас і особисто мене. Раніше, перебуваючи весь час в роботі та повсякденних клопотах, ми пропускали безліч прекрасних речей. Ми весь час спішили, боялися не встигнути, бігли далі, не мали достатньо часу для близьких та друзів. Та раптом все зупинилося… І прийшлося по-іншому подивитися на все довкола. Виявилося, що поруч багато цікавих місць для коротких мандрівок, що є багато інших цікавих справ чи хобі, про яке вже давно забулося, що не завжди є сенс планувати щось масштабне.

Тож цей рік навчив мене бути щасливою щодня і дякувати Богу за все, що я маю, а ще більше за те, чого не маю…

Побажання на рік прийдешній

Хочеться вірити, що прийдешній рік принесе більше спокою в наші домівки. З нетерпінням чекаю, що ми нарешті запрацюємо у звичному режимі і мені вдасться зреалізувати ті ідеї, котрі визріли під час вимушеного простою.

Бажаю всім в новому році здоров‘я, добра, любові, радості, втілення всіх планів та здійснення мрій!!!