#Підсумки2020: керівник перукарсько-гримерного цеху Юрій Кульчицький та завідувач художньо-постановочної частини Ігор Огренда

Ви ніколи не побачите їх із Глядацького залу, але без їх роботи не відбудеться жодна вистава театру! У прикінцевому випуску підсумків 2020 року спогадами про найважливіші події, досягнення і труднощі в роботі поділилися керівник перукарсько-гримерного цеху Юрій Кульчицький та завідувач художньо-постановочної частини Ігор Огренда.

Найяскравіші враження у роботі над прем’єрами  

Юрій Кульчицький: Звісно, найсвіжіше зараз у пам’яті – вистава «Турандот». Це робота театру, яка відбулася дуже вдало! Ми трішки переживали за неї, бо все до нас приходило в останню секунду – перуки, монтюри (основи перук – ред.), «лисини». Ми справді переживали, щоб все було вчасно! Але вдалося ефектно, вийшли гарні образи!

Труднощі і досягнення

Ігор Огренда: Найскладніше – це великий час збирання декорацій опери «Турандот»! Багато дрібних деталей займають багато часу збирання і для цього треба використати п’ять «ходок» грузової машини, щоб все привести чи вивезти, бо там дуже великі і габаритні декорації. Ось тих китайців з теракотової армії – 130 штук! Воно легеньке, треба бути обережним, щоб носи не відвалилися.

Вся команда нормально спрацювала, хоч було важко. І коли глядач приймає це – нам теж радісно!

Неповторні спогади року

Ігор Огренда: До 120-річчя Львівської національної опери за мої 45 років на службі театру я отримав звання «Заслуженого працівника культури України». На старість… (сміється – ред.).  

Побажання у Новому році

Юрій Кульчицький: Здоров’я, в першу чергу, і гарних вражень від своєї роботи!