Людмила Нагорна

Художниця костюмів в опері "Запорожець за Дунаєм" у Львівській національній опері (2023).

Заслужена художниця України, авторка сценографій та костюмів до оперних, балетних та драматичних вистав, членкиня Національної спілки художників України, Національної Спілки театральних діячів України, лауреатка премії ім. Д. Д. Лідера. Людмила Нагорна є відомою українською майстринею сценографії та сценографічного костюма, просторового текстилю, станкового живопису, постійною учасницею персональних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких виставок. Багато років займається педагогічною діяльністю: працювала старшим викладачем кафедри сценографії та екранних мистецтв НАОМА, Київської театральної школи-студії.

Від 1985 року працювала художником-постановником Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва («Київська Опера»), в стінах якого створила сценографію та дизайн костюмів до більш ніж 30 вистав та концертних програм.

З 1992 р є головною художницею Київської опери. Окрім оперного також тісно співпрацювала із провідними драматичними театрами країни: Національним драматичним театром ім. І. Франка, Академічним Молодим театром (Київ), Українським музично-драматичним театром (Миколаїв).