Перший благодійний проєкт «Колискова для солдата»

Львівська національна опера розпочала серію благодійних заходів, виручені кошти з яких, будуть передані у БФ «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ».

Ніжність та чуттєвість кожного твору у виконанні солісток Львівської національної опери, як глибокий посил любові та вдячності до кожного, хто боронить та відстоює Україну!

«..Цей проєкт, наповненням якого є українські пісні та колискові, які своїм звучанням взяли на себе функцію психологічної релаксації, гордості перед українським пісенним надбанням та реабілітації емоційного стану від війни…» – автор проєкту, Петро Радейко.

Нагадаємо, що концерт «Колискова для солдата» – це продовження онлайн проєкту, що взяв свій початок у травні цього року. Насолодитись звучанням якого ви завжди можете за посиланням: https://bit.ly/3G1RYlC.

Всі виручені кошти будуть передані у БФ «Повернись живим». Хоча, ви завжди можете долучитись донатом індивідуально за посиланням: bit.ly/3PsNAPB

Дякуємо кожному, хто долучився до благої справи, придбавши квиток на подію.

Дякуємо кожному, хто долучився до створення проєкту.

Солісти: Любов Качала, Софія соловій, Олеся Бубела, Маріанна Цвєтінська, Аліна Діденко, Анастасія Корнутяк, Лілія Нікітчук, Ганна Носова, Мар’яна Мазур, Наталія Курильців, Олена Скіцько, Ірина Чікель.
Концертмейстер – Марʼяна Самотос
Ведучий – Петро Радейко
До нових зустрічей!
Слава Збройним силам України!
Слава Україні!