Вроцлавська Опера неповторно сяяла кольорами синього-жовтого стягу на День Незалежності України!

25 cерпня оперний театр та польська публіка гостинно приймали артистів Львівської національної опери з концертною програмою «Найгарніші голоси Львівської опери – класика української польської та італійської опер».

На святковому концерті з нагоди 31-річчя Незалежності України у Вроцлавському оперному (Opera Wrocławska) театрі під орудою диригента, народного артиста України Мирона Юсиповича прозвучали арії та ансамблі, хорові та оркестрові номери з опер М. Лисенка, С. Гулака-Артемовського, Ю. Мейтуса, С. Монюшка, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, П. Масканьї.

Виконавці:
Cолісти – Олеся Бубела, Любов Качала (сопрано), Тетяна Вахновська (мецо-сопрано), Василь Садовський, Роман Коренцвіт (тенори), Андрій Бенюк (баритон), Володимир Дутчак (бас).

Хор та оркестр Львівської національної опери та запрошені музиканти із львівських колективів. Хормейстери – Вадим Яценко, Ірина Коваль.


Організаторами події були, зокрема, Генеральне Консульство України у Вроцлаві та Вроцлавське Коло Об’єднання Українців у Польщі.

Львівська публіка також матиме нагоду почути програму української та світової оперної класики, яка була представлена у Польщі. На сцені Львівської національної опери ця концертна програма під назвою «Опера-Гала» відбудеться вже цієї суботи 27 серпня. Початок о 18:00.
Не пропустіть концертну програму, якій аплодували в одному із найкрасивіших оперних театрів Польщі!
➡️ Квитки – на сайті та у касі Львівської національної опери: https://opera.lviv.ua/shows/opera-gala/