ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантних посад: завідувач режисерської частини, завідувач трупи

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантних посад:

завідувач режисерської частини (1 штатна одиниця),

завідувач трупи (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:

Завідувач режисерської частини – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за фахом для магістра, спеціаліста не менше 3 років, для бакалавра не менше 5 років.

Претендент на посаду завідувача режисерської частини повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; теорію вокального мистецтва, історію і теорію музики; організацію праці творчого процесу та управління персоналом.

Завідувач трупи – повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за фахом для спеціаліста не менше 3 років, для бакалавра не менше 5 років.

Претендент на посаду завідувача трупи повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; основи режисури та акторської майстерності; історію і теорію музики; творчо-виробничий процес роботи театру; організацію праці та управління.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:

1. заява (завідувач режисерської частини, завідувач трупи);

2.заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

3.копія документа, що посвідчує особу;

4.копія трудової книжки (за наявності);

5.копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

6.творче резюме.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 01.12.2020 р. за адресою: Україна, м. Львів, пр. Свободи, 28, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, кімната інспектора оркестру.

Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься 07.12.2020 р. з 12 год. 00 хв. за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 28, кімната № 178.

Телефони для довідок:

(032) 242-11-54, 0672585219.

Конкурсна комісія