На допомогу помешканню Соломії Крушельницької: львів’ян запрошують оглянути картини, які будуть продані на аукціоні

Львівська національна опера та Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові на початку літа у Дзеркальній залі театру проведуть аукціон з продажу мистецьких робіт. Виручені кошти будуть спрямовані на відновлення розписів стель та стін помешкання славетної української співачки Соломії Крушельницької, де нині розташований музей. Спеціально для аукціону «Дарунок для Соломії» десятки львівських художників та колекціонерів мистецтва подарували свої роботи.

Нині ж театр та музей спільно запрошують оглянути виставку з робіт, які невдовзі будуть продані на аукціоні. Це полотна членів Товариства шанувальників мистецтв, Михайла Демцю, Миколи Шемчука, Романа Зілінка, Володимира Риботицького, Юрія Ямаша, Ростислава Бортника, витинанка Дарії Альошкіної та багато ін. Виставка буде презентована у День музею, 18 травня о 17:00, у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької, що за адресою вул. С. Крушельницької 23, другий поверх.

Можна буде також побачити стан експозиційних кімнат «Віареджо» та «Варшава», що постраждали внаслідок затоплень і потребують реставрації.

Нагадаємо, що наступного 2022 року припадає 150 років з дня народження Соломії Крушельницької. Аукціон стане першою подією – підготовкою до святкування ювілею співачки, який відзначатиметься на міжнародному рівні. Її помешкання, а нині – Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові потребує мати належний стан та чудовий вигляд для прийому делегацій зі всього світу.

Проект підтримали Товариство шанувальників мистецтва та «Ya Gallery Lviv».

Співорганізатори аукціону: Львівська національна опера, Управління культури Львівської міської ради.

Ексклюзивний партнер заходу: West Ukrainian Business Club