На 160-ті уродини до  Джакомо Пуччіні

   Кожного року 22 грудня відзначав день народження великий Пуччіні , який був названий іменами своїх знаменитих предків-музикантів: Джакомо, Антоні, Доменіко, Мікелє, Марія. Успадкував від знаменитої родини не лише численні ймення, а й таланти, які проявлялися в кожному творі композитора – чи вокально-симфонічних або камерно-інструментальних, чи, передусім, в операх.
Всі десять засвідчують його переконання, що музика і дія повинні бути нерозривні. Тому в них відсутні увертюри, зате мелодійне багатство переповнює кожну дію.
Нема театру, в якому не йшла б хоч одна опера Пуччіні. Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької може похвалитися аж трьома: «Тоска», «Богема», «Мадам Баттерфляй». Остання є культовою для театру, що має ім’я співачки, яка врятувала в Італії в 1904 р. цю оперу від забуття.
На 160-і уродини знаменитого італійського композитора Д.Пуччіні наш театр запрошує глядачів саме в цей день – 22 грудня о 18.00. Звучатиме «БОГЕМА», яка оспівує богемне життя Латинського кварталу в Парижі.. Хто згадає свою студентську молодість, хто порівняє її з нинішньою – кожен отримає естетичне задоволення і пом’яне високим стилем творця безсмертних опер.