Марчелло Алджері – балетмейстер-постановник танців в опері «Лис Микита»

 Сьогодні представляємо вам балетмейстера-постановника Марчелло Алджері (Італія). Адже в опері «Лис Микита» І.Небесного ми побачимо танцювальні па у виконанні артистів балету театру.

Марчелло Алджері – танцівник, хореограф, балетмейстер, педагог, керівник балетної компанії Ariston Proballet (Італія). Навчався в Музичній консерваторії (Монако), Інституті танцю (Німеччина), Інституті фізичного виховання (Італія) та ін.

Як соліст балету виконував партії класичного репертуару, танцював у постановках найбільш відомих сучасних модерних хореографів.

Як хореограф здійснив постановки більше сорока балетних вистав. Вистави з його хореографією йдуть із великим успіхом у багатьох театрах Європи. Співпрацює з видатними хореографами Франції, Німеччини, Італії, США.

На сцені Львівської Національної Опери поставив виставу «Правда під маскою», яка об’єднує балети І. Стравінського «Пульчинелла» і «Весна священна». У 2019 р. ця постановка перемогла у категорії «найкраща хореографічна/ балетна/ пластична вистава» ІІ Всеукраїнського фестивалю-премії «ГРА».

Запрошуємо 21, 22, 23 лютого на прем’єрні вистави опери “Лис Микита”!
КВИТКИ можна придбати у касі та на сайті театру за посиланням: https://bit.ly/37BqYph
Генеральний партнер – KredoBank