Львівська опера відкрила новий творчий сезон

http://pravdatut.ua/news/lvivska-opera-vidkryla-novyj-tvorchyj-sezon  

Четвер, 23 серпня 2018

Неймовірна гра оркестру та шикарні голоси співаків Львівської опери. На проспекті Свободи перед культурною обителлю презентували лише частину того, що чекатиме містян вже цьогоріч у новому театральному сезоні.  Про усе, чим дивуватимуть містян представники цього творчого колективу не розповідають. Бо не вистачить і слів, щоб повідати усі таємниці.

Цілий рік вони не лише відігравали репертуар минулого сезону, а й турбувалися, аби було, що показати мешканцям культурної столиці цьогоріч.На 119-й творчий сезон зірки оперного театру не лише заспівали за межами культурного осередку, але й влаштували із відвідувачами справжнє дефіле. Саме таким чином містян запрошували на перегляд фольк-опери-балету «Коли цвіте папороть».

Та масштабний старт нового сезону у Львівській опері доволі валивий і для всієї України. Бо ж саме через такі заходи різноманітні театри нашої держави покращуватимуть свою діяльність. Такий подарунок як собі так і містянам колектив оперного театру вирішив влаштувати саме до Дня Незалежності України. Аби показати, що найголовніше завжди залишатися вірними своїй країні, та улюбленій справі.