Львівська Опера: Страсний тиждень у живописі

   Щоби увійти в радісний світлий Великодень, думками треба пройти той страдницький шлях, яким ніс на Голгофу свій тяжкий хрест син Божий Ісус .
Атмосферу, яка панує в цей тиждень у нашій душі і наближує до тих стражденних днів, доповнює виставка «Сім слів Христа на хресті». Під такою назвою у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької демонструються полотна відомого українського художника, народного художника України Мирослава Отковича.
   Художник-аквареліст, реставратор, багаторічний член Спілки художників України, заслужений діяч мистецтв України Мирослав Откович – автор численних натюрмортів, урбаністичних і морських пейзажів, декоративних та жанрових композицій. Особливе місце в його творчості займають роботи на християнську тематику, в яких поєднані традиційні засоби виразності з сучасними прийомами фактурної розробки. 
   «Сім слів Христа на хресті» художника – його присвята скорбним дням Матері й Сина. Вони дають наснагу на подолання життєвих труднощів і віру в світло Божого дня.