Львівська національна опера у складі журі престижної премії!

Вчора у м. Бірмінгем (Англія) в рамках літньої конференції організації Opera Europa відбувся фінал Європейської премії з оперної режисури.

Поважне журі, до складу якого був запрошений Генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун, обирало режисера нової постановки опери «Дві вдови» чеського композитора Б. Сметани. Премʼєра вистави, запланована на 2024 рік, відбудеться на декількох локаціях, зокрема у Львові.

Фіналісти відбору – молоді режисери Лоренцо Понте, Бенедикт Арнольд, К’яра Оселла та Верена Сілкер – представили журі власні концепції майбутньої постановки. Після тривалих обговорень переможцем було обрано Лоренцо Понте – італійського режисера, випускника Католицького університету в Мілані та Академії Паоло Грассі, асистента режисера в театрі Ла Скала.

Це вже друга участь наших колег – Василя Вовкуна та фахівця з міжнародних відносин Остапа Громиша – у цьогорічних конференціях Opera Europa. В березні вони відвідали Весняну конференцію в м. Вісбаден (Німеччина), в рамках якої відбувся півфінал режисерської премії. Пишаємось участю нашого театру у найважливіших подіях європейської оперної індустрії!