Львівська національна опера презентує електронну бібліотеку творів українських композиторів Stand with Ukraine

2 дні, сотні сторінок партитур та більше 20 волонтерів: Львівська національна опера презентує електронну бібліотеку творів українських композиторів Stand with Ukraine!
Світ щонайкраще відкриватиме для себе українську культуру через виконання і пізнання її знакових музичних творів, переконана команда Львівської національної опери.
Тому всього за 2 дні ми підготували електронну музичну бібліотеку Stand with Ukraine з кращими оперними та симфонічними творами українських композиторів. Їх ми пропонуємо до виконання світовим колективам у концертних програмах на підтримку українському народу.
 Ноти – партитури, клавіри та оркестрові голоси, а також порція натхнення – повністю готові та розміщені у вільному доступі на сайті театру: https://opera.lviv.ua/standwithukraine/
Зокрема, це:
– ноти Державного Гімну України,
симфонії Бориса Лятошинського, Левка Ревуцького, Максима Березовського,
духовний концерт «Тебе, Бога, хвалим!» Артемія Веделя
увертюра до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка
симфонічні і камерні твори сучасних композиторів Валентина Сильвестрова, Олександра Родіна, Івана Небесного, Михайла Шведа, Богдана Кривопуста.
Готуємо до публікації твори Володимира Зубицького, Лесі Дичко та Леоніда Грабовського.
Ми надалі працюємо над оцифруванням творів, тому будемо повідомляти про оновлення у бібліотеці на нашому сайті.
До оцифрування музичної спадщини долучилися понад 20 волонтерів – музикантів, студентів та випускників Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка. Також висловлюємо вдячність на надання матеріалів партнерам проєкту – Видавництву “Музична Україна”, Центрмузінформ НСКУ. 
Тож в єдності та у плідній співпраці з усім світом тримаємо культурний фронт України!