Львівська національна опера отримала надзвичайно цінний подарунок від відомого диригента Андрія Юркевича – партитуру опери «Украдене щастя» Юлія Мейтуса

Львівська національна опера отримала надзвичайно цінний подарунок від відомого диригента Андрія Юркевича – партитуру опери «Украдене щастя» Юлія Мейтуса. Остання написана композитором на замовлення театру, вперше виконана у 1960 році, живе в різних режисерських інтерпретаціях та має великих успіх на сцені Львівської національної опери і до сьогодні.

Дотепер на репетиціях і виставах послуговувались ще «авторською» копією партитури. Нова професійно оцифрована та видрукувана партитура, автором якої став композитор Іван Небесний, сприятиме популяризації відомого українського оперного шедевру у світі!

Хай цей творчий вияв стане поштовхом для інших культурних інституцій та меценатів!

Дирекція та колектив театру щиро вдячні Андрію Юркевичу та Івану Небесному, з якими театр є у постійній творчій співпраці, за такий добродійний подарунок! Віримо, що «Украдене щастя» з успіхом зазвучить на багатьох оперних сценах, у тому числі під орудою Маестро Андрія Юркевича.