Концерт просто неба до Дня Державності України

У часи, коли наша держава з понад тисячолітньою історією переживає епохальні зміни, Львівська національна опера вітає усіх українців із Днем Державності України!


Вражаючим спільним виконанням Державного Гімну України, а також відомих творів українських композиторів на площі перед театром, солісти, хор та оркестр під диригуванням Юрія Бервецького, вкотре засвідчили фундаментальне значення культурного фронту у цій жорстокій війні.

«Дирекція та колектив Львівської національної опери напередодні відкриття свого 123-го театрального сезону, як культурного фронту України, вітає усіх із знаменним Днем української державності, даруючи вам музичну героїку та непохитну віру, що все буде Україна, а нас ніколи не здолати», – генеральний директор-художній керівник театру Василь Вовкун.

Театралізоване дійство у такий знаковий день стало першою подією нового 123-го театрального сезону та розпочинає тижні української музики.
Багатомільйонна нація вже понад 5 місяців твердо боронить свої кордони, цінності та самобутність. І весь цей час колектив Львівської національної опери воєдино з усією країною підтримує ЗСУ та продовжує творити заради перемоги України.

Солісти: заслужений артист України Роман Трохимук та лауреати міжнародних конкурсів Роман Страхов і Юрій Шевчук.

Хор та оркестр Львівської національної опери.
Диригент – заслужений артист України Юрій Бервецький.
Хормейстер – лауреат всеукраїнського конкурсу Вадим Яценко.
Режисер – народний артист України Василь Вовкун.

Разом до перемоги України!


Фото – Юрій Грязнов (Kirai gigs: concert videos & photos)