Колоритна музика з усього світу: онлайн трансляції Львівської Національної Опери

Продовжуємо онлайн показ вистав Львівської Національної Опери: щоп’ятниці, суботи та неділі кращі опери та балети з репертуару театру доступні для перегляду. Вже цього тижня – 10-12 квітня відбудуться покази опер та балетів світової класики, музика яких втілює яскравий колорит різних національностей – від сонячної Іспанії, пісенної України до загадкової Японії:  

10 квітня, п’ятниця о 19:00 – балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса;

11 квітня, субота о 12:00 – опера «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка;

11 квітня, субота о 19:00 – опера «Мадам Баттефляй» Джакомо Пуччіні;

12 квітня, неділя о 12:00 – опера «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка;

12 квітня, неділя о 19:00 – балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса.

Приєднуйтеся до трансляції на YouTube каналі Львівської Національної Опери за посиланням: https://www.youtube.com/user/OperaLviv/videos  

Доступ до перегляду дійсний на час трансляції вистави та 2 години опісля її закінчення!

Львівська Національна Опера: відчуй симфонію життя!

Балет «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса створений на основі однойменного відомого роману іспанського письменника М. де Сервантеса. Однак, у балеті пригоди Дон Кіхота є другорядними, а от центральною є історія кохання Кітрі й Базіля. Цей балет називають справжнім святом танцю. Він сповнений яскравою музикою, красивими танцями з іспансько-циганським колоритом, вражаючими декораціями та костюмами.

Тривалість: 1 год. 50 хв.

Опера «Мадам Баттерфляй» Джакомо Пуччіні – шедевр у творчості композитора та в історії музики. В основі сюжету – особиста драма японської дівчини та її нерозділеного кохання до американського офіцера. Найкращою виконавицею цієї партії сам композитор вважав Соломію Крушельницьку, після того як українська співачка забезпечила приголомшливий успіх другого виконання (після невдалої прем’єри) цієї опери. Геніальна музика Пуччіні передає драму головної героїні, а також атмосферу та колорит країни, де розгортається дія – Японії.

Тривалість: 2 год. 00 хв.

Опера «Наталка Полтавка» Миколи Лисенка зачаровує відомими мелодіями з перших нот! Наталка Полтавка – улюблениця українського театру вже понад 200 років, адже Іван Котляревський створив цю п’єсу у 1819 році, а композитор Микола Лисенко написав на її основі оперу у 1889-му. Пісенні номери опери розкривають ключові моменти сюжету – тут і прониклива лірика закоханих, жартівливі пісні та діалоги, і щасливий фінал кмітливої Наталки та її нареченого Петра!

Тривалість: 1 год. 45 хв.