У Львові – балетні зірки

    24 листопада о 18-ій годині на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької виступить зіркова пара – заслужені артисти України Катерина Кухар і Олександр Стоянов. Справжнє свято для балетних гурманів – побачити цих прекрасних відомих артистів на сцені. Їм аплодують і в  рідному Києві – у Національному театрі опери та балету імені Тараса Шевченка,  і за далекими кордонами.

   Нагадаємо, що Катерина десять років тому  танцювала в нас титульну партію в «Есмеральді» Ц.Пуньї  (Феб – Ігор Храмов,  Клод – Віталій Рижий, Квазімодо – Микола Санжеревський). А вдвох із чоловіком вони виступлять тут  уперше.

   У репертуарі прими-балерини Катерини Кухар – більше двох десятків великих партій, у балетного прем’єра Олександра Стоянова – майже стільки ж.  За великі успіхи й майстерність Катерину нагородили орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня. ЇЇ та Олександра запрошують у журі на численні міжнародні хореографічні конкурси.

    Слава зіркової пари серед балетних професіоналів і любителів дуже велика. Однак Катерина стала ще більш відомою – для широкого загалу – під час проведення телевізійного проекту «Танці з зірками», де вона була суддею – вимогливим і справедливим, вишуканим і філігранним.

    У Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії  Крушельницької провідні солісти Національної Опери України (Київ), заслужені артисти України Катерина Кухар і Олександр Стоянов виступлять у романтичному балеті «Жізель» А.Адана:

Катерина – в партії Жізелі, Олександр – у партії графа Альберта.