Етапи відновлення діяльності театрів: нарада керівників національних театрів та Міністерства культури та інформаційної політики України  

21 травня у онлайн форматі під головуванням в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Світлани Фоменко відбулася нарада керівників національних театрів сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики. Обговорювалися етапи виходу із карантину та відновлення діяльності театрів України, а також нагальні фінансові та творчі проблеми, які склалися у сфері культури у зв’язку із кризою, спричиненою пандемією COVID-19.

Генеральний директор – художній керівник Львівської Національної Опери Василь Вовкун, обговорюючи низку важливих питань, зокрема, подякував Міністерству за розуміння і підтримку у цей непростий час та зазначив, що сьогодні вкрай актуальною є підтримка театрів з боку держави, у тому числі – надання фінансових стимулів в період виходу із карантину, що полягають у звільненні доходів культурних інституцій від податку на додану вартість та прийнятті законопроекту «Про меценатство».

Завдяки спільним напрацюванням та зусиллям Міністерства і національних театрів, поступово вдасться подолати наслідки кризи, спричиненої коронавірусом, та відновити функціонування театральної галузі.