Брифінг перед допрем’єрним показом опери “Дон Жуан” В.-А.Моцарта

Генеральний директор Львівської опери та режисер-постановник Василь Вовкун представив журналістам, театральним критикам та глядачам творчий колектив прем’єрної опери В.-А.-Моцарта «Дон Жуан». Для багатьох з них – це творчий дебют.
«Це таке щастя відкривати ще когось, в тому числі – Моцарта. Коли відкриваєш людей, які працюють поруч з тобою, то це – велике щастя. Якщо не брати до уваги студентських робіт, то – це перша оперна постановка диригента Юрія Бервецького. Теж саме можу сказати за молодого помічника режисера, який ще недавно був співаком, – Тараса Різняка, який успішно заміняв режисера, проводив репетиції. Вадим Яценко зовсім недавно став нашим хормейстром і одразу взявся за виставу “Дон Жуан”. Також це другий дебют художника по світлу Дмитра Ципердюка після фантастичного прояву себе у “Коли цвіте папороть”. Ну і звісно ж – це дебют мого наймолодшого колеги Олега Кіндратіва, який зробив дизайн сценографії та працює над відеопроекціями. Разом з Дмитром вони створюють візуальну картину цієї вистави. Вважаю, що для будь-якої роботи корисно, коли в неї, поруч з класиками, вливається молодь», – розповів про творчу команду оновленої вистави – вражаючої прем’єри Василь Вовкун.

Окрім того, над оновленою оперою «Дон Жуан» працювали: ТАДЕЙ РИНДЗАК – художник-постановник, ОКСАНА ЗІНЧЕНКО – художник костюмів, СЕРГІЙ НАЄНКО – балетмейстр та весь дружній колектив Львівської опери.
Нагадуємо, вже цими вихідними – перші прем’єрні покази вистави «Дон Жуан»:
30 червня о 18:00 (аншлаг/ вже всі квитки продано).
1 липня – о 12:00 та 18:00;
15 липня – о 12:00 та 18:00.
І лише 1 липня – після вистави, яка розпочнеться о 12:00, відбудеться зустріч глядачів з режисером та директором театру Василем Вовкуном Vasyl Vovkun і солістами. А також фотосесія з акторами у фойє театру.
КВИТКИ ЗА ПОСИЛАННЯМ:
https://goo.gl/vyifxR