БРИФІНГ : Літній Інститут «МИСТЕЦЬКА ПІСНЯ – ОПЕРА В МІНІАТЮРІ»

Перший Літній Інститут в Україні «МИСТЕЦЬКА ПІСНЯ – ОПЕРА В МІНІАТЮРІ»

АНОНС: запрошуємо представників ЗМІ, театральних критиків на брифінг з нагоди проведення у Львівській національній опері першого в Україні Літнього Інституту «МИСТЕЦЬКА ПІСНЯ – ОПЕРА В МІНІАТЮРІ» під керівництвом ПАВЛА ГУНЬКИ.

Дата і час: 27 червня о 13:30

Місце проведення: Дзеркальна зала Львівської національної опери (м. Львів, проспект Свободи, 28)

УЧАСНИКИ БРИФІНГУ:

ПАВЛО ГУНЬКА – оперний співак, артистичний директор «Ukrainian Art Song Project» (Канада);

МИХАЙЛО ШВЕД – заступник генерального директора-художнього керівника Львівської національної опери з міжнародних зв‘язків та творчих питань;

РОМАН ДЗУНДЗА – замісник артистистичного директора «Ukrainian Art Song Project» в Україні;

ІРИНА КЛЮЧКОВСЬКА – сопрано, учасниця Інституту, м. Івано-Франківськ;

ВОЛОДИМИР ШАГАЙ – баритон, учасник Інституту, м. Тернопіль.

*Акредитація на брифінг за тел.: 067 58 33 006

ПРЕС-РЕЛІЗ

Впродовж 24-30 червня у Львівській національній опері вперше в Україні відбудеться цикл майстер-класів – Літній Інститут «Мистецька пісня – опера в мініатюрі» оперного співака світової слави, британця українського походження Павла Гуньки. Майстер-класи, які співак буде проводити з молодими оперними співаками України, спрямовані на інтерпретацію мистецької пісні українських композиторів від ХІХ століття до сучасності.

Інститут завершиться Заключним концертом учасників, що відбудеться 30 червня о 15:00 в Дзеркальній залі Львівської національної опери. Молоді співаки, що виконуватимуть мистецькі пісні під супровід фортепіано українських композиторів Миколи Лисенка, Кирила Стеценка, Якова Степового, Дениса Січинського, Остапа Нижанківського, Стефанії Туркевич, Станіслава Людкевича, представлять публіці не лише досконале виконання творів, але акторське втілення кожної окремої композиції.

Літній Інститут – це мистецька подія, що стане безцінним досвідом у розвитку молодих професійних співаків і відкриє їм нові грані у розумінні й інтерпретації драматургії, яка закладена в українській мистецькій пісні, допоможе вільно висловити своє «серце, тіло і душу» та об’єднає українські мистецькі пісні в одну досконалу програму, де кожна пісня – це міні-опера, наповнена сюжетом і драматургією.

Учасники Літнього Інституту та концертної програми: Ірина Ключковська, Юрій Григораш, Ірина Семенюк, Галина Піх, Вадим Дарчук, Володимир Шагай, Наталія Юречко, Соломія Городецька.

Довідка:

Павло Гунька – автор ідеї Літнього Інституту, має багаторічний досвід роботи на найкращих оперних сценах світу. Він працював з такими видатними диригентами сучасності як Клаудіо Аббадо, Зубін Мета, сер Саймон Реттл, Даніель Баренбойм. Поряд з цим Павло Гунька проводить міжнародні майстер-класи в Україні та Літні Інститути в Королівській музичній консерваторії (Торонто, Канада), в яких демонструє нові можливості інтерпретації української мистецької пісні.