Це Сила, яку дає нам музика… Прожити життя, подолати час і смерть та сягнути Вічності!/ Благодійний вечір “Що загинуло – воскресне” для створення основної експозиції Музею голодомору

Сьогодні ми спільно проживали ці емоції та переживання у Львівській національній опері під час виконання масштабного твору Густава Малера – Симфонії №2 «Воскресіння».
Ми воєдино, у спільному ритмі сердець – виконавці та слухачі – вшановували пам‘ять мільйонів загиблих українців у роки Голодоморів.
Адже метою сьогоднішнього благодійного вечора «Що загинуло – воскресне» було збір коштів для створення експозиції Музею Голодомору.
Голова Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав подякував усім присутнім слухачам, які придбавши квиток, здійснили внесок до Фонду Музею Голодомору: «Присутні тут як благодійники, як ті, що чинять добро, і цим ісповідують свою християнську віру у Воскресіння. А злочин Голодомору назавжди буде затаврований як злочин проти людства».
Виконавцями Симфонії Густава Малера стали солістки Софія Соловій та Тетяна Вахновська, хор та оркестр Львівської національної опери. Хормейстер – Вадим Яценко . Твір прозвучав під орудою диригента, керівника музичної частини театру Івана Чередніченка.
Генеральний директор-художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун, поділився, що «як ніяка інша музика, Симфонія «Воскресіння» передає ту трагедію, яку переживає ціла нація, вшановуючи пам‘ять жертв Голодомору».
Голова Фонд Музею Голодомору Іван Васюник підсумував, що наразі зібрано близько 10 мільйонів гривень пожертв, але найголовніше, що це спільні зусилля заради майбутнього.
Що померло – нехай навіки у пам‘яті воскресне!