Найвище визнання в світі оперного мистецтва The International Opera Awards отримала Львівська національна опера

Впродовж цього тижня Львівська національна опера перебуває на перших шпальтах провідних українських та міжнародних ЗМІ! Світова мистецька спільнота обговорює резонансну новину про найзнаковішу нагороду в оперному світі.
Наш театр, спільно із Одеською національною оперою, отримав престижну відзнаку «Найкращий оперний театр» на міжнародній церемонії International Opera Awards у Мадриді.

«Львівська національна опера першою під час війни відкрила свої двері. І ми працюємо попри повітряні тривоги, коли на місто падають ракети. Ми проводимо репетиції у бомбосховищах за відсутності світла і тепла.

Минулого тижня ми презентували світову премʼєру опери «Страшна помста» українського композитора Євгена Станковича. Ми вдячні організаторам події за надійне плече та віру, що світло переможе темряву!», – зазначив у своїй емоційній промові Василь Вовкун, генеральний директор-художній керівник театру.

Особливої енергетики історичному вечору надало звучання фрагменту з опери «Золотий обруч» українського композитора Бориса Лятошинського у виконанні соліста театру Тараса Бережанського.

Нашій країні аплодували стоячи та зі сльозам на очах. І ці овації є визнанням незламності колективів двох українських оперних театрів та усіх, хто бореться на культурному фронті України.

Нагадаємо, International Opera Awards заснував британський підприємець Гаррі Хайман у 2012 році. Премію вручають щорічно, аби підвищити авторитет опери як виду мистецтва, визнавати та винагороджувати успіхи в опері та збирати кошти для надання стипендій талантам-початківцям в опері з усього світу.

Дякуємо представникам ЗМІ за численні публікації, відеосюжети та інтервʼю про Львівську національну оперу. Ваша професійність та оперативність допомагає світу чути правду про події в Україні та глибше пізнавати унікальність української культури/

Фрагмент відео вручення нагороди:

https://www.facebook.com/watch/?v=1255567995172128