ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади керівника літературно-драматургічної частини

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади
керівника літературно-драматургічної частини (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:
Керівник літературно-драматургічної частини – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за фахом не менше 3 років.
Претендент на посаду керівника літературно-драматургічної частини повинен знати: чинне законодавства в галузі культури і мистецтва; історію театру, музики, балету, літератури; основи музичної драматургії; класичний і сучасний репертуар; класичну і сучасну літературу; організацію праці та управління.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:
1. заява (керівник літературно-драматургічної частини);
2. заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
3. копія документа, що посвідчує особу;
4. копія трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.
Документи для участі в конкурсі приймаються до 18.11.2022 р. за адресою: Україна, м. Львів, пр. Свободи, 28, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, кімната № 178-А.
Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься 25.11.2022 р. з 13 год. 00 хв. за адресою: м. Львів, пр. Свободи, 28, кімната № 178.
Телефон для довідок: 0973220580.

Конкурсна комісія