Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Кшиштоф Меєр: Ескіз до портрету композитора

    6 жовтня в Дзеркальній залі Львівської Національної Опери в рамках ювілейного 25 Міжнародного фестивалю сучасної музики «Контрасти» відбувся концерт «Кшиштоф Меєр: Ескіз до портрету композитора».
В концерті прозвучали камерні твори сучасного польського композитора, піаніста, музикознавця Кшиштофа Меєра: від найбільш ранніх композиторських спроб – циклу із 9-ти мініатюр для фортепіано «Афоризми», створеного ще 18-літнім учнем Краківського музичного ліцею – до зрілих композицій. Серед них: Quasi una Fantasia (2006), написана для учасників першого фортепіанного конкурсу ім. Бетховена; шість Intermezzo для фортепіано (2013), Canzony для віолончелі і фортепіано (1981), Misterioso для скрипки і фортепіано (1994), яке було створене на замовлення ІІ Міжнародного скрипкового конкурсу ім. Йозефа Йоахіма в Ганновері. Завершив програму Фортепіанний квартет (2009).
У концерті брали участь: Марко Комонько (скрипка), Зенон Дашак (альт), Оксана Литвиненко, (віолончель), Оксана Рапіта (фортепіано), Наталія Пелех (фортепіано), Максим Сасько (фортепіано).

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.