До 206-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка

Величну постать геніального поета, пророка і провідника українського народу Тараса Шевченка почали вшановувати ще за його життя. А після смерті, після його поховання й перепоховання, день народження Кобзаря часто перетворювався в народні маніфестації, супроводжувався урочистими заходами як у Східній Україні, так і в Західній.
Зокрема, в 1865 р. в Перемишлі з ініціативи композитора Михайла Вербицького відбувся концерт, присвячений Шевченкові, на якому вперше прозвучав твір «Ще не вмерла Україна», що згодом став національним гімном.
Уже більше століття березневі дні називаємо шевченківськими і вклоняємось Кобзареві – в думках, у прочитанні його творів, у присвяченні йому поезій, картин, вистав; у концертах та академіях.
Щороку Львівський національний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, підтримуючи вікову традицію, вшановує поета виставами та концертами.

11 та 20 березня о 18-ій годині представимо хвилюючий балет «Лілея» К.Данькевича за поезіями Кобзаря (диригент – заслужений артист України Юрій Бервецький).
Щиро запрошуємо наших глядачів відвідати ці вистави. Вклонімося Кобзареві разом!
КВИТКИ можна придбати у касі та на сайті театру за посиланням: https://bit.ly/3aCdeM7