14 грудня – Генеральна репетиція фольк-опери-балету «Коли цвіте папороть»

Протягом останніх місяців  Львівський національний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької проводить чимало заходів, яких не було в попередні в роки чи не мають подібних прикладів в інших театрах. Серед таких прецедентів – показ генеральної репетиції прем’єрної вистави.

Як уже ми інформували наших глядачів, у театрі 15,16,17 грудня відбудеться прем’єра унікальної фольк-опери-балету “Коли цвіте папороть” Є.Станковича. Ця вистава викликала велике зацікавлення глядачів не лише Львова, а й цілої України та зарубіжжя.

Для задоволення потреб публіки керівництво театру прийняло рішення запросити її на передпрем”єрний показ – 14 грудня о 18-ій годині.

Увага! Квитки будуть продаватися за нижчими цінами. КУПИТИ КВИТОК ТУТ

Отож, глядачі побувають в особливій атмосфері генеральної репетиції з її хвилюванням, зумовленим словом “уперше”. Вони побачать цілісну
готову виставу тоді, коли інші ще будуть у святковому очікуванні. Вони будуть тими вибраними, які зможуть ділитися враженнями,розповідати,
давати оцінку і вписувати себе в історію сценічного показу вистави, яка в повному оригінальному варіанті не бачила світла рампи з 1979 року. 

 Театр дуже радо запрошує на генеральну репетицію легендарної опери “Коли цвіте папороть” Є.Станковича 14 грудня о 18-ій годині, наголошуючи на словах “унікально,”вперше”, “неповторно”.