ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на заміщення вакантної посади режисер-постановник

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади
режисер-постановник (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги:
Режисер-постановник – повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.
Претендент на посаду режисера-постановника повинен знати: чинне законодавство в галузі культури і мистецтва; теорію та практику оперної режисури й акторської майстерності; основні принципи сценічного і музичного оформлення, вокального, хорового і хореографічного мистецтва; сценічно-постановочні технології; організацію праці творчого процесу.

Конкурсна програма:
– режисерські експлікації опер: К. Данькевич «Богдан Хмельницький», В.А. Моцарт «Весілля Фігаро»;
– колоквіум.

Перелік документів, які необхідні для участі в конкурсі:
1.  заява (режисер-постановник);
2. заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
3. копія документа, що посвідчує особу;
4. копія трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
5. копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.
Працівники, які знаходяться в трудових відносинах з Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 13.06.2022 р. за адресою: Україна, м. Львів, пр. Свободи, 28, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької, кімната 97.
Перший і другий етап конкурсу відбуватиметься в один день 20.06.2022 р. з 12 год. 00 хв. (розгляд документів поданих претендентами для участі в конкурсі, ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу, обговорення і визначення переможця конкурсу) за адресою: м. Львів, проспект Свободи, 28 (клас № 123).
Додатково інформуємо, що конкурс відбуватиметься з урахуванням усіх вимог щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів.
Телефони для довідок:
(032) 242-25-19, (032) 242-11-54.

Конкурсна комісія