Візит до театру

 Правила відвідування

Правила відвідування під час карантину

Огляд інтер'єру

ВІДЕО/ 3D ТУР

Правила відвідування Львівської національної опери

Купуючи квитки на вистави театру, глядачі погоджуються з даними правилами і зобов’язуються їх дотримуватись.

Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку, театрального етикету та правил протипожежної безпеки.

Зверніть увагу на заходи безпеки під час відвідування подій у Львівській національній опері під час воєнного стану: у випадку повітряної тривоги усі глядачі повинні пройти в укриття, яке знаходиться у театрі. У цьому Вам допоможуть працівники Львівської національної опери. У разі тривалості тривоги не більше години, після її відміни – захід продовжиться.

Відтак кількість квитків для продажу обмежена, глядачі можуть придбати місця лише у партері.

Також при вході до театру буде здійснюватися поверхневий огляд на предмет виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життя чи здоров’ю людей. Нагадуємо і про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення COVID-19.

Знаходячись в театрі, глядачі зобов’язані охайно ставитись до театрального майна. Матеріальні збитки, що завдані театру, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

У фоє Вас зустрінуть адміністратори, які допоможуть зорієнтуватись у нашій величній розкішній споруді: якщо на Вашому квитку зазначено «права сторона», то працівники Театру скерують Вас залишити верхній одяг, капелюхи, парасолі, наплічники в гардеробі праворуч – відповідно до місця, зазначеного у Вашому квитку (партер, балкон, ложа); якщо ж на квитку вказано «ліва сторона», то, відповідно, – ліворуч;

У разі втрати гардеробного жетону глядачі відшкодовують їх вартість.

У разі втрати особистих речей належить звернутися до працівника гардеробу та чергового адміністратора.

Відповідно до Закону України «Про театри та театральну справу» розділ ІІ ст.12, кошти за попередньо продані квитки у театральній касі повертаються на вимогу глядачів не пізніше, ніж за годину до початку вистави. У разі придбання квитків на захід театру через приватні агентства з питання повернення коштів належить звернутись саме до них.

Адміністрація театру залишає за собою право вносити зміни до складу виконавців без попереднього повідомлення. Зміни у складі виконавців не є підставою для повернення квитків, за винятком сольних концертів виконавців чи творчих вечорів.

У разі відміни вистави театр повертає кошти за придбані квитки.

Глядачі повинні зберігати квитки до закінчення заходу.

У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується.

Вечірні вистави відвідують діти виключно від 6 років, у супроводі дорослих та обов’язково за наявності квитка. Діти віком до 5 років запрошуються на ранкові вистави безкоштовно у супроводі дорослих і без надання окремого місця.

Глядачам з обмеженими можливостями при плануванні візиту для створення особливих зручностей під час перебування в театрі прохання заздалегідь звернутись до адміністратора за телефоном: (032) 242-11-63, +38 (068) 168-70-96.

Вхід глядачів до Театру здійснюється не раніше ніж за 45 хвилин до початку вистави (концерту). Вхід до глядацької зали можливий після першого дзвінка. Після початку вистави вхід заборонено. У разі запізнення необхідно зайняти місце, запропоноване адміністратором, а в антракті пересісти на місце, вказане у квитку.

Під час вистави всі мобільні засоби зв’язку повинні бути вимкнені або переведені у беззвучний режим.

З метою забезпечення охорони авторських та суміжних прав заборонено фото-, кіно-, відео-, телезйомку та будь-які види аудіо запису вистави або її фрагментів без окремого дозволу адміністрації театру.

Глядачі, які принесли квіти артистам, повинні передати їх адміністраторам з поміткою, для кого вони призначені. Квіти артистам вручають адміністратори.

Час перебування глядачів у приміщенні театру після закінчення вистави обмежується 20 хвилинами.

Вхід до приміщення Театру у спортивному чи пляжному одязі заборонено.

Вхід до глядацької зали заборонено:

  • у верхньому одязі,
  • з напоями та їжею,
  • у нетверезому стані,
  • зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами,
  • з валізами,
  • з тваринами.

Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012) палити у приміщенні театру суворо заборонено.

Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити театр без відшкодування вартості квитка.

Інформація про час вистави або її заміну надається у касах театру та у довідковій службі за телефонами (032) 235-65-86, reception@opera.lviv.ua або https://www.facebook.com/lvivoperaofficial

Скарги та пропозиції приймаються за телефоном (032) 235-65-86 або листом за адресою reception@opera.lviv.ua

Повідомляємо, що архітектурні особливості Львівської національної опери роблять театр незручним для відвідування глядачів з обмеженими можливостями пересування. Адміністрація театру готова зробити все від неї залежне для цієї категорії глядачів. Для того, щоб ми могли допомогти в цих випадках, плануючи відвідини театру, просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном (032)235-65-86, або за адресою reception@opera.lviv.ua

Положення про супровід осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

Відвідування театру на пільгових умовах (для громадян України)

Відповідно до Наказу Міністерства культури України № 43 від 30.01.2013 року «Про реалізацію прав соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Мінкультури України на пільгових умовах» дирекція Львівської національної опери визначила кожен останній четвер місяця днем безкоштовного відвідування вистав.

Право на безкоштовне відвідування вистав за наявності вільних місць (нереалізованих квитків), за умови пред’явлення документів, що засвідчують належність до вказаних категорій громадян, мають:

  • інваліди 1 та 2 групи,
  • діти дошкільного віку,
  • учні середніх спеціальних навчальних закладів,
  • студенти вузів,
  • військовослужбовці строкової служби,
  • пенсіонери,
  • ветерани Другої Світової війни,
  • учасники бойових дій.

Видача запрошень здійснюється за годину до початку вистави.

Довідки за тел.: (032) 235-65-86.

Правила відвідування Львівської національної опери під час карантину

Ці Правила розроблені на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020 р. № 35, із змінами і доповненнями, внесеними постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.07.2020 р. № 38.

Під час відвідування театру (з метою перегляду вистав, концертних програм, екскурсійного огляду інтер’єру та будь-яких інших заходів, що відбуваються у приміщеннях Львівської національної опери), просимо дотримуватися наступних Правил:

 • при купівлі квитків у касі театру рекомендується безготівкова оплата, Ви також можете придбати квитки онлайн на сайті театру https://opera.lviv.ua;
 • відвідувати театр можна лише у масці, заборонено знімати її впродовж усього перебування у театрі;
 • біля каси, входу до театру, гардеробів та у вбиральнях розміщені станції для дезінфекції рук, позначені спеціальним маркуванням;
 • самостійно змінювати місце, вказане на Вашому квитку – заборонено. Місця, які заборонено займати, зазначені обмежувальними стрічками;
 • дотримуватися безпечної дистанції згідно з розмітками у фоє театру, вбиральнях та біля гардеробів, уникаючи скупчення відвідувачів;
 • дотримуватися розроблених схем входу та виходу до театру та глядацької зали, щоб уникати скупчення відвідувачів;
 • утримуватися від дарування квітів артистам, найкращим подарунком для них будуть Ваші аплодисменти.

На період воєнного стану, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №1236, глядачам рекомендується дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання проширенню COVID-19.

Бажаємо приємного та безпечного перебування у Львівській національній опері!

 

Dear friends!

Lviv National Opera invites you to spend unforgettable day in Lviv in an elegant theater atmosphere, enjoying the beauty of Lviv Opera, a unique pearl on the world’s artistic map.

 – We invite your children or grandchildren under 12 to discover our theatre on a theatrical excursion “Steps to Parnassus”.

 – Our wonderful mirror hall is at your disposal for professional celebrations, award ceremonies, chamber concerts or conferences.

 – We offer your personal tours to get to know our theatre and its history better.

 – Finally, to feel harmony with art, we invite you to attend the performance, before which you will have an opportunity to see the unique Curtain “Parnassus” by H. Siemiradzki (every Sunday on display).

Feel the symphony of life in Lviv National Opera! 

Lviv National Opera access rules during the quarantine

These Rules are established to carry out the Resolution of the Cabinet of Ministers of Ukraine (July 22, 2020, № 641) “On the introduction of quarantine and the stepping up anti-epidemic measures in the area with a significant spread of acute respiratory disease COVID-19 caused by coronavirus SARS -CoV-2” and Provisional Recommendations on the organization of anti-epidemic measures during cultural and artistic activities for the period of quarantine to prevent the spread of coronavirus disease (COVID-19), approved by the resolution of Chief State Sanitary Doctor of Ukraine (06.06.2020 № 35), amended by the resolution of Chief State Sanitary Doctor of Ukraine (01.07.2020 № 38).

During your visit to the theatre (attending performances, concerts, guided tours, or any events taking place in Lviv National Opera), please observe the following rules:

 • cashless transactions are recommended when buying tickets at the theatre box office; you can also buy tickets online on our official website https://opera.lviv.ua;
 • spectators who attend theatre alone should buy a ticket for a separate seat (with adjacent seats empty);
 • during your entire visit, the use of a facemask is mandatory;
 • body temperature measurement will be required. If it is above 37.2°, entry will not be allowed. In this case, we strongly recommend you to visit your family doctor. If a visitor refuses to leave the theatre, the administration should inform the police;
 • hand sanitizers are provided near the box office, at the entrance, in the cloakrooms and restrooms;
 • to ensure the safety of visitors in the auditorium, seating arrangements are spaced to ensure appropriate social distancing of 1.5 m. It is prohibited to sit next to other visitors or to take other seat then indicated in your ticket. Seats that should not be occupied are indicated by restrictive tapes;
 • relatives or family members can stay in a box while purchasing three or more tickets. Besides relatives or family members (maximum 4) can sit together within a defined area (stalls, row 2-5);
 • keeping interpersonal distance according to the floor markings in the theatre foyer, restrooms and cloakrooms is advisable to discourage congregating in the theatre;
 • adhere to the developed schemes of entrance and exit to the theatre and auditorium to discourage congregating in the theatre;
 • refrain from presenting flowers to actors. Your ovation is the most valuable gift.

From October 18 2021, according to the resolution of the Cabinet of Ministers of Ukraine № 1236 and the decision of the State Commission on Technogenic and Environmental Safety and Emergencies (protocol № 39), to visit Lviv Opera, all audience members are required to:

– provide your proof of vaccination against Covid-19;
– OR provide COVID-19 PCR test or Antigen rapid test made within 72 hours before your visit;  
– OR provide an appropriate document on recovery from COVID-19; the document should be verified through the Unified state web portal of electronic services, in particular by Diia app.
Children and teenagers under 18 do not currently need to provide proof of vaccination to visit us.

We wish you a pleasant and safe visit to Lviv National Opera!

Rules of Attendance of the Lviv National Opera

Upon purchasing tickets for the events taking place in the Theatre, visitors agree to the following Rules of Attendance and are obliged to comply with them.

Visitors shall behave in accordance with the rules of public order, theatre etiquette and fire safety.

While in the Theatre, visitors shall use its property with care. Any material losses incurred by the Theatre are subject to reimbursement according to rules set by the current legislation of Ukraine.

Our administrators greet you in the foyer and guide you to the magnificent building of the theatre: If you have the right side seats, the theatre staff guides you to the cloak room on the right side of the theatre, acording to your seating zone (parterre, balcony, box) that is printed on your ticket, where you can leave the outer garment, hat, umbrella or backpack. If you have the left side seats, you are welcomed to the left side.

Should a visitor lose a cloakroom badge, he/she shall reimburse its cost.

Should a visitor lose any of his/her personal belongings, he/she shall contact the cloakroom attendant or the administrator on duty.

According to the Law of Ukraine on Theatres and theatre craft (Article 12 of Section II), it is allowed to return a pre-purchased ticket with subsequent refund no later than an hour before the performance commencement.

The Theatre administration reserves its right to change the artist line-up without prior notice. Line-up changes are not considered a valid reason for returning tickets, unless a solo concert or a recital is the case.

In case of a performance cancellation, the Theatre provides a full refund for the purchased tickets.

The visitors shall keep their tickets until the end of a performance.

Should a visitor damage his/her ticket badly or lose it, he/she is not allowed to the performance. Obtaining a ticket copy or getting a refund is not envisaged. The Theatre administration does not bear responsibility for forged tickets and does not consider any complaints concerning the latter.

It is possible for the children aged 6 or more to visit evening performances, provided that they are escorted by adults and have their own tickets. Children under the age of 4, escorted by adults, are allowed to the morning performances for free – however, they are not provided with a separate seat.

People with limited physical abilities are strongly advised to contact the Theatre administration while planning their visit by the following number: (032) 255-49-60.

The visitors are allowed to the Theatre no earlier than 45 minutes prior to the performance commencement. Entering the auditorium is permitted after the first bell and is prohibited after the performance commencement. Should a visitor be late, he/she shall take a seat, proposed by the administrator. It is possible to move to the seat specified in the ticket later during the intermission.

During a performance, all the communication devices must be turned off or switched to silence/vibration mode.

In order to preserve copyrights and allied rights, taking photos or recording video/audio of the performance or its parts without a special permit of the Theatre administration is prohibited.

The visitors who want to present flowers to the artists shall give the bouquets with written notes specifying the receiver to the administrators who shall present them after the performance.

The visitors are allowed to stay in the Theatre no longer than 20 minutes after the end of a performance.

Entering the Theatre being dressed inappropriately is prohibited.

It is prohibited to enter the auditorium for a visitor, who is:

 • wearing outer garments
 • carrying any foods or drinks
 • inebriated or intoxicated in any other way
 • carrying weapons, explosive, flammable, poisonous, radioactive substances, thrusting sharp objects, items emitting strong smell and/or pyrotechnics.
 • carrying big luggage (suitcase, etc.)
 • carrying animals.

According to the Law of Ukraine on the Prohibition of smoking in public places dated 16.12.2012, it is strictly prohibited to smoke inside the Theatre.

The visitors violating the rules are not allowed to the auditorium and shall leave the Theatre without getting a ticket refund.

The information concerning the performance schedule can be received in the Theatre box offices or by calling the following numbers: (032) 255-49-60, www.opera.lviv.ua, www.facebook.com/lvivopera

Complaints and proposals are to be sent to the following e-mail address: reception@opera.lviv.ua or expressed via phone by calling (032) 255-49-60.