Візит до театру

Мій день у Львівській опері

Візит до театру

Шановні друзі!

Львівська національна опера запрошує провести Ваш незабутній день у Львові у вишуканій театральній атмосфері – насолоджуючись красою Львівської опери, неповторної перлини на мистецькій карті світу.

  • Ваших дітей чи онуків віком до 12 років запрошуємо на театралізовану екскурсію − «Сходинки до Парнасу».
  • Для проведення професійних свят, нагородження працівників, організації камерних концертів чи прес-конференцій – до Ваших послуг надзвичайної краси Дзеркальна зала.
  • Для ближчого знайомства із історією театру пропонуємо персональну екскурсію.
  • І нарешті – для довершення відчуття гармонії із мистецтвом – чекаємо Вас на перегляді вистави, перед початком якої Ви побачите унікальну завісу «Парнас» Г. Семирадського (демонструється щонеділі).

Відчуйте симфонію життя у Львівській національній опері!

Правила відвідування Львівської національної опери під час карантину

Ці Правила розроблені на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020 р. № 35, із змінами і доповненнями, внесеними постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.07.2020 р. № 38.

Під час відвідування театру (з метою перегляду вистав, концертних програм, екскурсійного огляду інтер’єру та будь-яких інших заходів, що відбуваються у приміщеннях Львівської національної опери), просимо дотримуватися наступних Правил:

 • при купівлі квитків у касі театру рекомендується безготівкова оплата, Ви також можете придбати квитки онлайн на сайті театру https://opera.lviv.ua;
 • глядачам, які відвідують заходи театру одноосібно, необхідно купувати квиток на місце, розташоване окремо (без сусідніх місць);  
 • відвідувати театр можна лише у масці, заборонено знімати її впродовж усього перебування у театрі;
 • при вході до театру відбувається температурний скринінг усіх відвідувачів (проводять працівники театру). В разі підвищеної температури (більше 37, 2), відвідувач негайно змушений залишити приміщення та звернутися до сімейного лікаря (за відмови – працівник інформує поліцію);
 • біля каси, входу до театру, гардеробів та у вбиральнях розміщені станції для дезінфекції рук, позначені спеціальним маркуванням;
 • у глядацькій залі, задля безпеки відвідувачів, доступні місця розташовані з дотриманням соціальної дистанції між відвідувачами 1,5 м. Сідати поруч з іншими відвідувачами, а також самостійно змінювати місце, вказане на Вашому квитку – заборонено. Місця, які заборонено займати, зазначені обмежувальними стрічками;
 • близькі особи або ж родини можуть перебувати в ложі при цьому придбавши три або більше квитків в одній ложі. Також близькі особи або ж родини (але не більше 4 осіб) можуть придбати місця разом у партері (ряд 2-5);
 • дотримуватися безпечної дистанції згідно з розмітками у фойє театру, вбиральнях та біля гардеробів, уникаючи скупчення відвідувачів;
 • дотримуватися розроблених схем входу та виходу до театру та глядацької зали, щоб уникати скупчення відвідувачів;
 • утримуватися від дарування квітів артистам, найкращим подарунком для них будуть Ваші аплодисменти;
 • відвідування театру на пільгових умовах (для громадян України) в умовах карантину тимчасово призупинено.

З 18 жовтня 2021 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 та рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС (протокол № 39), відвідування театру можливе за умов:

✅ Наявності COVID-сертифікату про проведення повного курсу вакцинації (оригінал документу або ж через мобільний додаткок Порталу «Дія»);
✅ АБО Негативного результату ПЛР-тесту COVID-19 чи експрес-тесту на антиген, що здійснений протягом не більше 72 годин.
✅ АБО Документу про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія».

У дітей та підлітків віком до 18 років вказані документи не вимагатимуться.

Бажаємо приємного та безпечного перебування у Львівській національній опері!

 

 

Правила відвідування Львівської національної опери

Купуючи квитки на вистави театру, глядачі погоджуються з даними правилами і зобов’язуються їх дотримуватись.

Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку, театрального етикету та правил протипожежної безпеки.

Знаходячись в театрі, глядачі зобов’язані охайно ставитись до театрального майна. Матеріальні збитки, що завдані театру, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

У фойє Вас зустрінуть адміністратори, які допоможуть зорієнтуватись у нашій величній розкішній споруді: якщо на Вашому квитку зазначено «права сторона», то працівники Театру скерують Вас залишити верхній одяг, капелюхи, парасолі, наплічники в гардеробі праворуч – відповідно до місця, зазначеного у Вашому квитку (партер, балкон, ложа); якщо ж на квитку вказано «ліва сторона», то, відповідно, – ліворуч;

У разі втрати гардеробного жетону глядачі відшкодовують їх вартість.

У разі втрати особистих речей належить звернутися до працівника гардеробу та чергового адміністратора.

Відповідно до Закону України «Про театри та театральну справу» розділ ІІ ст.12, гроші за попередньо продані квитки у театральній касі повертаються на вимогу глядачів не пізніше, ніж за годину до початку вистави. У разі придбання квитків на захід театру через приватні агентства з питання повернення коштів належить звернутись саме до них.

Адміністрація театру залишає за собою право вносити зміни до складу виконавців без попереднього повідомлення. Зміни у складі виконавців не є підставою для повернення квитків, за винятком сольних концертів виконавців чи творчих вечорів.

У разі відміни вистави театр повертає кошти за придбані квитки.

Глядачі повинні зберігати квитки до закінчення заходу.

У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується.

Вечірні вистави відвідують діти виключно від 6 років, у супроводі дорослих та обов’язково за наявності квитка. Діти віком до 4-х років запрошуються на ранкові вистави безкоштовно у супроводі дорослих і без надання окремого місця.

Глядачам з обмеженими можливостями при плануванні візиту для створення особливих зручностей під час перебування в театрі прохання заздалегідь звернутись до адміністратора за телефоном (032) 255-49-60.

Вхід глядачів до Театру здійснюється не раніше ніж за 45 хвилин до початку вистави (концерту). Вхід до глядацької зали можливий після першого дзвінка. Після початку вистави вхід заборонено. У разі запізнення необхідно зайняти місце, запропоноване адміністратором, а в антракті пересісти на місце, вказане у квитку.

Під час вистави всі мобільні засоби зв’язку повинні бути вимкнені або переведені у беззвучний режим.

З метою забезпечення охорони авторських та суміжних прав заборонено фото-, кіно-, відео-, телезйомку та будь-які види аудіо запису вистави або її фрагментів без окремого дозволу адміністрації театру.

Глядачі, які принесли квіти артистам, повинні передати їх адміністраторам з поміткою, для кого вони призначені. Квіти артистам вручають адміністратори.

Час перебування глядачів у приміщенні театру після закінчення вистави обмежується 20 хвилинами.

Вхід до приміщення Театру у спортивному чи пляжному одязі заборонено.

Вхід до глядацької зали заборонено:

  • у верхньому одязі,
  • з напоями та їжею,
  • у нетверезому стані,
  • зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами,
  • з валізами,
  • з тваринами.

Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012) палити у приміщенні театру суворо заборонено.

Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити театр без відшкодування вартості квитка.

Інформація про час вистави або її заміну надається у касах театру та у довідковій службі за телефонами (032) 255-49-60, reception@opera.lviv.ua або http://www.facebook.com/lvivopera

Скарги та пропозиції приймаються за телефоном (032)255-49-60 або листом за адресою reception@opera.lviv.ua

Повідомляємо, що архітектурні особливості Львівської національної опери роблять театр незручним для відвідування глядачів з обмеженими можливостями пересування. Адміністрація театру готова зробити все від неї залежне для цієї категорії глядачів. Для того, щоб ми могли допомогти в цих випадках, плануючи відвідини театру, просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном (032)255-49-60, або за адресою lvivopera@gmail.com.

Положення про супровід осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької

 

Відвідування театру на пільгових умовах (для громадян України)

Відповідно до Наказу Міністерства культури України № 43 від 30.01.2013 року «Про реалізацію прав соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Мінкультури України на пільгових умовах» дирекція Львівської національної опери визначила кожен останній четвер місяця днем безкоштовного відвідування вистав.

Право на безкоштовне відвідування вистав за наявності вільних місць (нереалізованих квитків), за умови пред’явлення документів, що засвідчують належність до вказаних категорій громадян, мають:

  • інваліди 1 та 2 групи,
  • діти дошкільного віку,
  • учні середніх спеціальних навчальних закладів,
  • студенти вузів,
  • військовослужбовці строкової служби,
  • пенсіонери,
  • ветерани Другої Світової війни,
  • учасники бойових дій.

Видача запрошень здійснюється за годину до початку вистави.

Довідки за тел.: (032) 255-49-60.