Візит до театру

Мій день у Львівській опері

Шановні друзі!

Львівська національна опера запрошує провести Ваш незабутній день у Львові у вишуканій театральній атмосфері – насолоджуючись красою Львівської опери, неповторної перлини на мистецькій карті світу.

  • Ваших дітей чи онуків віком до 12 років запрошуємо на театралізовану екскурсію − «Сходинки до Парнасу».
  • Для проведення професійних свят, нагородження працівників, організації камерних концертів чи прес-конференцій – до Ваших послуг надзвичайної краси Дзеркальна зала.
  • Для ближчого знайомства із історією Театру пропонуємо персональну екскурсію.
  • І нарешті – для довершення відчуття гармонії із мистецтвом – чекаємо Вас на перегляді вистави, перед початком якої Ви побачите унікальну завісу «Парнас» Г. Семирадського (демонструється щонеділі).
  • Відчуй симфонію життя у Львівській національній опері!

______________________________________________________________________________________

Правила відвідування Львівської Національної Опери

Купуючи квитки на вистави Театру, Глядачі погоджуються з даними Правилами і Зобов’язуються їх дотримуватись.

Глядачі повинні дотримуватись правил громадського порядку, театрального етикету та правил протипожежної безпеки.

Знаходячись в театрі, Глядачі зобов’язані охайно ставитись до театрального майна. Матеріальні збитки, що завдані Театру, стягуються з винних осіб у встановленому законодавством України порядку.

У фойє Вас зустрінуть адміністратори, які допоможуть зорієнтуватись у нашій величній розкішній споруді: якщо на Вашому квитку зазначено «права сторона», то працівники Театру скерують Вас залишити верхній одяг, капелюхи, парасолі, наплічники в гардеробі праворуч – відповідно до місця, зазначеного у Вашому квитку (партер, балкон, ложа); якщо ж на квитку вказано «ліва сторона», то, відповідно, – ліворуч;

У разі втрати гардеробного жетону або бінокля Глядачі відшкодовують їх вартість.

У разі втрати особистих речей належить звернутися до працівника гардеробу та чергового адміністратора.

Відповідно до Закону України «Про театри та театральну справу» розділ ІІ ст..12, гроші за попередньо продані квитки у театральній касі повертаються на вимогу глядачів не пізніше, ніж за годину до початку вистави. У разі придбання квитків на захід Театру через приватні агентства з питання повернення коштів належить звернутись саме до них.

Адміністрація Театру залишає за собою право вносити зміни до складу виконавців без попереднього повідомлення. Зміни у складі виконавців не є підставою для повернення квитків, за винятком сольних концертів виконавців чи творчих вечорів.

У разі відміни вистави Театр повертає кошти за придбані квитки.

Глядачі повинні зберігати квитки до закінчення заходу.

У разі втрати квитків чи суттєвому їх пошкодженні Глядачі на виставу не допускаються, дублікати квитків не видаються, вартість квитків не відшкодовується.

Вечірні вистави відвідують діти виключно від 6 років, у супроводі дорослих та обов’язково за наявності квитка. Діти віком до 4-х років запрошуються на ранкові вистави безкоштовно у супроводі дорослих і без надання окремого місця.

Глядачам з обмеженими можливостями при плануванні візиту для створення особливих зручностей під час перебування в театрі прохання заздалегідь звернутись до адміністратора за телефоном (032) 255-49-60.

Вхід глядачів до Театру здійснюється не раніше ніж за 45 хвилин до початку вистави(концерту). Вхід до глядацької зали можливий після першого дзвінка. Після початку вистави вхід заборонено. У разі запізнення необхідно зайняти місце, запропоноване адміністратором, а в антракті пересісти на місце, вказане у квитку.

Під час вистави всі мобільні засоби зв’язку повинні бути вимкнені або переведені в режим вібрації.

З метою забезпечення охорони авторських та суміжних прав заборонено фото-, кіно-, відео-, телезйомку та будь-які види аудіо запису вистави або її фрагментів без окремого дозволу адміністрації Театру.

Глядачі, які принесли квіти артистам, повинні передати їх адміністраторам з поміткою, для кого вони призначені. Квіти артистам вручають адміністратори.

Під час перебування глядачів у приміщенні Театру після закінчення вистави обмежується 20 хвилинами.

Вхід до приміщення Театру у спортивному чи пляжному одязі заборонено.

Вхід до глядацької зали заборонено:

  • у верхньому одязі,
  • з напоями та їжею,
  • у нетверезому стані,
  • зі зброєю, пахучими, вогненебезпечними, вибуховими, отруйними, радіоактивними речовинами, колючими та ріжучими предметами, піротехнічними засобами,
  • з валізами,
  • з тваринами.

Згідно з законом України «Про заборону куріння у громадських місцях» (від 16.12.2012) палити у приміщенні Театру суворо заборонено.

Відвідувачі, які порушують встановлені правила, до глядацької зали не допускаються і повинні залишити Театр без відшкодування вартості квитка.

Інформація про час вистави або її заміну надається у касах театру та у довідковій службі за телефонами (032) 255-49-60, reception@opera.lviv.ua або http://www.facebook.com/lvivopera

Скарги та пропозиції приймаються за телефоном(032)255-49-60 або листом за адресою reception@opera.lviv.ua

Повідомляємо, що архітектурні особливості Львівської Національної опери роблять театр незручним для відвідування глядачів з обмеженими можливостями пересування. Адміністрація театру готова зробити все від неї залежне для цієї категорії глядачів. Для того, щоб ми могли допомогти в цих випадках, плануючи відвідини театру, просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном (032)255-49-60, або за адресою lvivopera@gmail.com.

Відвідування театру на пільгових умовах (для громадян України)

Відповідно до Наказу Міністерства культури України № 43 від 30.01.2013 року «Про реалізацію прав соціально незахищених верств населення на відвідування підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління Мінкультури України на пільгових умовах» дирекція Львівської Національної Опери визначила кожен останній четвер місяця днем безкоштовного відвідування вистав.

Право на безкоштовне відвідування вистав за наявності вільних місць (нереалізованих квитків), за умови пред’явлення документів, що засвідчують належність до вказаних категорій громадян, мають:

  • інваліди 1 та 2 групи,
  • діти дошкільного віку,
  • учні середніх спеціальних навчальних закладів,
  • студенти вузів,
  • військовослужбовці строкової служби,
  • пенсіонери,
  • ветерани Другої Світової війни,
  • учасники бойових дій.

Видача запрошень здійснюється за годину до початку вистави.

Довідки за тел.: (032)255-49-60.