Новини

Завжди дізнавайтесь першим про події в Нашій опері

Відома канадська диригентка українського походження Кері-Лінн Вілсон диригуватиме 9 симфонію Л. ван Бетховена у Львівській національній опері

16 грудня о 17:00 у глядачевій залі театру відбудеться особлива подія, присвячена боротьбі українського народу за волю і незалежність. Оркестр та хор Львівської національної опери виконають 9 симфонію Л. ван Бетховена під орудою відомої канадської диригентки українського походження Кері-Лінн Вілсон.

Кері-Лінн Вілсон презентує авдиторії нову інтерпретацію Дев`ятої симфонії Л. ван Бетховена: IV частина, відома “Ода до радості”, виконуватиметься у перекладі українською. Також в рамках концерту прозвучить прем`єра твору-присвяті мужності України “Nova” сучасної композиторки Вікторії Польової.

Це буде другий візит знаної диригентки до Львівської національної опери у знак вияву солідарності та підтримки українських митців. У лютому Кері-Лінн Вілсон диригувала концерт-присвяту першій річниці повномасштабної війни “Пам`яті нескорених”, в рамках якого прозвучав “Реквієм” Дж. Верді та “Буча. Lacrimosa” Вікторії Польової. Майбутня подія, за словами диригентки, має стати “символом моральної підтримки нації, що перебуває у стані війні”.

Кері-Лінн Вілсон – фундаторка та музична керівниця Ukrainian Freedom Orchestra, заснованого у 2022 році під патронатом Першої леді України Олени Зеленської та за ініціативою Метрополітен-опери (м. Нью-Йорк) та Варшавської опери. Оркестр було сформовано з українських музикантів, а також учасників європейських колективів, що вимушені були покинути Україну через війну. Протягом двох літніх турів Ukrainian Freedom Orchestra виступали на провідних фестивалях та концертних майданчиках найбільших міст Європи.

Програма концерту:
Вікторія Польова. “Nova”
Людвіг ван Бетховен. Симфонія №9 ре мінор

Виконавці:
Солісти:
Софія Соловій, сопрано
Анастасія Поліщук, мецо-сопрано
Максим Ворочек, тенор
Володимир Шинкаренко, бас

Оркестр та хор Львівської національної опери
Диригентка – Кері-Лінн Вілсон
Хормейстер – Вадим Яценко

    Наш сайт використовує кукі для інформації. Можете прочитати детальніше на сторінці політики конфіденційності.