Музичний салон

Violin&Piano

концерт
Violin&Piano
концерт
60 хвилин.

Ніжність та експресія – чуттєвий посил програми Violin&Piano.
У виконанні талановитих львівських музикантів, скрипальки Марти Гереги та піаніста Юрія Данилова, звучатиме музика Сезара Франка та Федора Якименка.

Для обох композиторів важливим містом був Париж з його мистецьким галасом, витонченістю та експериментами.
Для Сезара Франка Париж став центральним містом життя та творчості з середини ХІХ століття.
Натомість для українця Федора Якименка, блискучого піаніста та композитора, Париж став прихистком наприкінці життя, в буремні 20-ті роки ХХ століття.

 Марта Герега – скрипка
Юрій Данилов – фортепіано

Лібрето вистави
Про виставу

Юрій Данилов, фортепіано

Народився у Львові. Навчався у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернат ім. С. Крушельницької в класі фортепіано Л. Закопець. Вищу професійну музичну освіту здобув у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка, де навчався у відомих українських піаністів Й. Ерміня, Я. Матюхи і Т. Слюсар.

Молодий львівський піаніст із особливим виконавським стилем, який вирізняється своєрідною чуттєвою і смисловою багатогранністю. У своїй творчості зосереджується передусім на українській музиці. Наріжним каменем виконавської діяльності піаніста є імпровізація. Він регулярно звертається до цього типу музикування у різних жанрах і формах.

Вдосконалював свою майстерність під керівництвом таких знаних піаністів, як А. Ясінський, Б. Блох, А. Татарський, К. Віленський. Носіна.

Як соліст виступав з Академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії, Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова», Львівським камерним оркестром «Академія».
Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, зокрема Гран-прі конкурсу «Віртуози академії» (м. Львів, 2017), «Слобожанська фантазія» (м. Суми, 2017).

Марта Герега, скрипка

У 2015 році закінчила ЛССМШІ ім. С. Крушельницької по класу скрипки та вокалу. Навчається у Віденському університеті музики та виконавського мистецтва по класу скрипки, та з 2020 року по класу оперного співу.

Ще під час навчання у школі брала участь у багатьох міжнародних конкурсах, як скрипалька. Зокрема, у Польщі, Словаччині, Чехії та Молдові. Володарка чотирьох гран-прі та десятьох перших премій. В 2014 році отримала першу премію на Всеукраїнському вокальному конкурсі “Перлини мистецтва”, як вокалістка. Виступала з симфонічними оркестрами Львова, Києва, Тернополя, Харкова, Запоріжжя, Маріуполя, а також гастролювала у країнах Європи (Словаччині, Чехії, Польщі, як скрипалька, та у Німеччині, Швейцарії як скрипалька та вокалістка).
Важливими в творчому житті музикантки були гастролі в Об’єднаних Арабських Еміратах, де відбулося шість концертів з Празьким студентським симфонічним оркестром.

Найближчі події
2023
01
Jun.
Thursday
18:00-19:00 | 150-350 грн
Дзеркальна зала
Обрати деньКупити квиток
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців