Музичний салон

Віктор Косенко. Останній романтик

концерт
Віктор Косенко. Останній романтик
концерт
55 хвилин.

Фортепіанний речиталь відомої української піаністки Антуанетти Міщенко присвячений творчості Віктора Косенка. Життя композитора позначене професійними злетами, славою та високою оцінкою сучасників. Віктору Косенку поталанило отримати європейську музичну освіту та закарбувати своє ім’я в історії як неперевершеного лірика. Блискучий піаніст, творець культурного життя Житомира та Києва, творчість якого вплинула на наступні покоління композиторів. Та разом з тим Косенко жив з постійним страхом бути знищеним тоталітарною машиною комунізму.

Запрошуємо на концерт фортепіанної музики одного із найважливіших постатей в європейській музичній культурі ХХ століття – Віктора Косенка.

Солістка – Антуанетта Міщенко

Програма:

Віктор Косенко
Прелюдія мі-бемоль мінор із циклу «Чотири прелюдії для фортепіано», № 1, тв. 2 (1911).
Дві поеми-легенди, тв. 12 (1921).
Присвята Ангеліні Косенко.
Два етюди
24 дитячі п’єси для фортепіано, тв. 25 (1936)

Концерт у співпраці з VERE MUSIC FUND

Лібрето вистави
Про виставу

Антуанетта Міщенко
Народилася у 1992 році. Почала грати на фортепіано у шість років. Вперше виступила на сцені у семирічному віці.

З 2014 до 2017 року вона навчалася у Національній музичній академії імені Петра Чайковського у видатного українського піаніста та педагога, професора Валерія Козлова.

Антуанетта Міщенко є лауреатом низки міжнародних конкурсів. Зокрема, VІІІ міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця (V премія), 1st Piano Island Festival (III премія) та IV Krystian Tkaczewski International Piano Competition (II премія).

Антуанетта відвідувала майстер-класи відомих професорів, таких як Дмитро Алексєєв, Дмитро Башкіров, Михайло Буличев-Оксер, Сергій Едельман, Яків Касман, Ольга Керн, Володимир Овчинніков, Вадим Руденко, Ілля Шепс, Teresa Dussault, Norma Fisher, Claudio Martinez Mehner, Piotr Paleczny, Krystian Tkaczewski та Yuri Didenko.

Вона є не тільки концертним виконавцем, але й волонтером та громадським активістом. Її ім’я вже увійшло в історію України, завдяки символічним мистецьким акціям та вуличним концертам класичної музики під час трагічних подій зими 2013-2014 року в Києві. Антуанетта грає музику різних композиторів та різних епох, але справжню подвижницьку роботу вона веде щодо популяризації української музики. У її виконанні музика українських композиторів постійно звучить і в Україні, і за кордоном. Зараз піаністка перебуває у Німеччині, де викладає у Peter Cornelius Konservatorium (Майнц). Отримує грантову підтримку від фонду VERE MUSIC FUND.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців