Музичний салон

Вишиванка-Couture Третього тисячоліття: Оксана Караванська міксує мистецтва

Постановник
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

Вишиванка-Couture Третього тисячоліття: Оксана Караванська міксує мистецтва

Музичний салон
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

Мода, музика, балет… Відома українська дизайнерка Оксана Караванська зміксує ці види мистецтва в одному перформенсі. Побачити оригінальне дійство і нову колекцію бренду Oksana Karavanska «Вишиванка-Couture Третього тисячоліття» можна буде у суботу, 14 січня 2023 р., на Старий Новий рік, о 15:00 – у Дзеркальній залі Львівської опери.
Це вже сьоме дефіле «Вишиванки-Couture Третього тисячоліття» за останні вісім років. Колекції помітно трансформувалися. Якщо перші покази вишиванок Караванської були присвячені порятунку старовинної вишивки і інтеграції її в сучасний крій, то зараз колекція складається здебільшого із новітніх розробок, інспірованих українськими орнаментами родом з усієї території України.

Кожна моя вишиванка буде супроводжуватися живою музикою і окремим балетним нарисом із цитуванням балетної класики. «На нову історію «Вишиванки-Couture Третього тисячоліття» мене надихнула нещодавня прем’єра у Львівській опері – балетне дійство «Пізнай себе» до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди у постановці Василя Вовкуна, – розповідає дизайнерка Оксана Караванська. – Це був дуже стильний мікс балету, акробатики і хорового співу. А тепер я запрошую на наш спільний із Львівською оперою проект».
Дизайнерка вкотре продемонструє на публіку своє знамените гасло: «Мода – це коктейль еклектичних вітрів, змішаних у шейкері часу». До створення нової колекції Оксани Караванської долучилася текстильна дизайнерка Ксенія Уманська.

«Продовжую творити історію української вишиванки, підтримуючи світовий тренд Made in Ukraine, – додає Караванська. – Музи не мають мовчати і в часі війни! Усі ці понад 10 місяців повномасштабної війни росії проти України я не зупинялася, творчо працювала, не знаючи, коли, де і як зможу показати свої нові роботи. І ось нещодавно усвідомила, що усі ми зараз дуже потребуємо теплоти особистих зустрічей».