Музичний салон

Присвята Богодару Которовичу

концерт
Тривалість 0 годин, 0 хвилин

Присвята Богодару Которовичу

Музичний салон
Тривалість 0 годин, 0 хвилин
Проєкт «Bo Go Dar», присвячений пам’яті легендарного українського скрипаля Богодара Которовича (1941-2009).
В програмі концерту прозвучать твори з репертуару Богодара Которовича та Петра Полухіна: віртуозні композиції Нікколо Паганіні, Мануеля де Фалья, Альберто Гінастери, сучасної української композиторки Вікторії Польової та ін. в аранжуваннях для скрипки та гітари. 
Солісти:
Мирослава Которович (скрипка)
Богодар Клименко (скрипка)
Владислав Індик  (гітара)

Історія вистави

Мирослава Которович (скрипка) – одна із тих скрипальок, що зачаровують своєю віртуозністю і високою майстерністю. Вона гідно представляє українську скрипкову школу, зокрема, школу свого славетного батька Богодара Которовича як концертуючи скрипалька, і як педагог. Заслужена артистка України, доцентка кафедри скрипки Національної музичної академії України імені П. Чайковського. Багаторічна учасниця камерного оркестру Гідона Кремера «Кремерата-Балтика» (1997-2007), заступниця з творчих питань Богодара Которовича і солістка НАС «Київські солісти» (2001-2013). Наразі є солісткою і керівником камерного ансамблю «Артехатта», в якому об’єднала обдаровану молодь для втілення унікальних авторських проєктів, в яких поєднується класична музика з іншими видами мистецтв. Мирослава Которович є куратором програми фестивалю Odessa Сlassics, у рамках якого у 2018 році виступила в залі Берлінської філармонії та «Центрі Менухіна» в місті Берн (Швейцарія). Мирослава Которович бере участь у складі журі всеукраїнських і міжнародних конкурсів скрипалів, серед яких Всеукраїнський конкурс скрипалів імені Богодара Которовича у Києві, Молодіжний конкурс імені Тібора Варги у Сіоні (Швейцарія) та ін.

Владислав Індик (гітара) – студент Національної музичної академії, навчається в класі професора Миколи Петровича Михайленка по фаху класична гітара. У 2019 році проходив навчання в Вищій музичній консерваторії міста Віго (Іспанія), в класі Маргарити Ескарпи. Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів: «Провесінь», «Музичний листопад», «Харківські асамблеї», «Guitarra Badalona». Неодноразово виступав в українських філармоніях із сольною програмою, як соліст з оркестром та в складі камерних ансамблів.

Богодар Клименко (скрипка) – випускник НМАУ імені П. І. Чайковського (клас М. Которович). Лауреат Міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича – 3 премія (2012). З 2014 р. учасник камерного ансамблю «Артехатта». Дипломант Всеукраїнського конкурсу скрипалів ім. Б. Которовича. Лауреат міжнародного інструментального конкурсу Євгена Станковича у номінації соліст з оркестром – 2 премія (2019).