Музичний салон

Симфонічний вечір

концерт
Симфонічний вечір
концерт
60 хвилин.

Музика славетних віденських класиків на камерній сцені Дзеркальної зали!
У програмі звучатиме музика Йозефа Гайдна, який своєю творчістю викристалізував симфонічний жанр, створивши більше сотні полотен. А також остання симфонія Вольфганга Амадея Моцарта –композитора, якого великий Гайдн називав “втіленням самої музики”.

Запрошуємо на особливий симфонічний вечір разом із оркестром “Beethoven Sinfonietta”!
Пориньте у світ віденського вишуканого стилю та майстерної довершеності симфонічної музики кінця XVIII століття.

«Beethoven Sinfonietta» – професійний оркестр, заснований диригентом Тарасом Демчишиним у 2014 році у Японії, український філіал оркестру створений у 2022 році.
Диригент – Тарас Демчишин (Україна – Японія)

Програма:

Й. Гайдн. Симфонія № 94 “Сюрприз» Соль мажор (1791) у 4-х частинах:
Adagio cantabile
Andante
Minuet – Trio
Finale

В. А. Моцарт. Симфонія №41 «Юпітер» До мажор, K.551 (1788) у 4-х частинах:
Allegro vivace
Andante cantabile
Menuetto: Allegretto
Molto allegro

Лібрето вистави
Про виставу

Tapac Демчишин
Симфонічний диригент, кларнетист.

Народився у Львові в сім’ї відомих музикантів, співачки Лесі Боровець і композитора Ростислава Демчишина. Завдяки стипендії Villa Musica переїхав до Берліна, де з відзнакою закінчив Музичну школу Ганса Айслера. Продовжив кар’єру в Японії. У 2007 – 2018 рр. був головним кларнетистом Kyushu Symphony Orchestra.

Володар першої премії Конкурсу диригентів Діхлера 2018 р. у Відні, лауреат конкурсу диригентів в місті Алмати (Казахстан) у 2019 році. У 2014 заснував оркестр “Beethoven Sinfonietta” в Японії, диригентом якого є до сьогодні. Диригував з симфонічними та камерними оркестрами, такими як: Симфонічний оркестр “Саварія” (Угорщина), Hibiki Strings та Молодіжним Оркестром (JOY) в Японії, Національним оркестром Казахстану, оркестром Leopolis, оркестром Хмельницької філармонії.

Тарас є артистом бренду «Ямаха».
Випустив чотири офіційні компакт-диски, виступає з концертами в Японії, Іспанії, Україні, Німеччині, Австрії, Казахстані, Польщі.

Назарій Пилатюк, скрипка

Викладач кафедри скрипки Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка, кандидат мистецтвознавства.

Навчався у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка (клас професора І. Пилатюка), удосконалював виконавську майстерність на майстер-класах у Б. Которовича, Захара Брона, Міхаеля Фрішеншляґера, Йосифа Томашека, Анни Чумаченко. Впродовж 2014-2015 рр. пройшов стажування в академії імені Ф. Ліста (Веймар, Німеччина) у класі проф. М. Сімми.

Лауреат Міжнародного конкурсу скрипалів Богодара Которовича (Харків, 1999), імені К. Флєша (Угорщина, 2003), імені М. В. Лисенка (Київ, 2007), Конкурсу «У благословенні скрипалевих рук» (Тернопіль, 2010), імені Ю. Янкелевича (Омськ, Росія, 2011).

Виступав із національним Шведським симфонічним оркестром радіо і телебачення, Національним симфонічним оркестром України, Національним камерним ансамблем «Київські солісти», Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова», Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Львівським камерним оркестром «Академія».

Учасник численних музичних фестивалів в Україні, Білорусії, Молдові, Польщі, США, постійний учасник фестивалів «Віртуози» (Львів). Лауреат фонду культури «Нові імена України» (Україна, 2001). У 2010 р. нагороджений Великою золотою медаллю Академії мистецтв України та премією молодих вчених Львівської облдержадміністрації та обласної ради.

Веде насичену концертно-гастрольну діяльність в Україні, Польщі, Австрії, Німеччині, Угорщині, Швеції, Фінляндії, США. Композитор Мирослав Скорик присвятив Назарію Пилатюку Концерт № 7 для скрипки та симфонічного оркестру.

Сергій Гаврилюк, альт

Народився у Львові.
Зараз навчається у ЛНМА ім.М.В.Лисенка у класі Юрія Далецького.

Дебютував як соліст на сцені Львівського органного залу, виконавши Концерт для альта з оркестром Уільма Уолтона разом з Ukrainian Festival Orchestra під батутою дириґента Івана Остаповича у червні 2018 року.

Працює також як композитор. Навчався під керівництвом Богдани Фроляк. У творчому доробку молодого композитора твори для інструментів соло, камерні ансамблі, масштабні оркестрові композиції, а також музика до перформансів.

Співпрацював з такими відомими музикантами, як Марек Топоровський, Мацей Творек, Кшиштоф Пендерецький, Мирослав Скорик, Міхаїл Вайман, Діна Йоффе, Сімон Камартін, Хобарт Ерл, Теодор Кучар та іншими.

У 2017 році став Лауреатом стипендії товариства ім. Ріхарда Вагнера і того ж року Володарем ґранд-прі на IX Міжнародному конкурсі-фестивалі “Renaissance” (Вірменія) у номінації “Струнний квартет” .

Липень 2019 року приніс альтистові першу премію на Всеукраїнському конкурсі виконавців на струнно-смичкових інструментах.
У 2020 році Сергій виграв Почесний приз на Міжнародному альтовому конкурсі ім. Оскара Недбала (2020).

«Beethoven Sinfonietta» – професійний оркестр, заснований диригентом Тарасом Демчишиним у 2014 році у Японії (філіал в Україні з 2022 року) з метою зробити класичну музику доступнішою до слухача та створити середовище, у якому оркестр і публіка зможуть бути максимально наближеними один до одного. Музично-виконавська стилістика оркестру вирізняється детальними пошуками в музиці та камерним складом.

Оркестр складається з талановитих молодих виконавців. Базуючись у Фукуоці (Японія), оркестр «Beethoven Sinfonietta» дав свій дебютний концерт у FFG Hall (2015), після чого відбувся музичний концерт у театрі префектури Кумамото (2016) та благодійний концерт у зв’язку з землетрусом у Кумамото (2016). Впродовж 2017 року оркестр взяв участь у «Wakiagaru Music Festival in Kitakyushu» та виконав Реквієм В. А. Моцарта та Дев’яту симфонію Л. ван Бетховена. Перед коронавірусною кризою у 2019 році дав ряд вагомих виступів у Японії (симфонії Бетховена, фортепіанні та інструментальні концерти з відомими японськими піаністами, інструменталістами).

Серед відомих інструменталістів та співаків: Рютаро Хей, контрабас – концертмейстер контрабасової групи радіо оркестру SWR у Штутгарті (Німеччина), піаніст Рінтаро Акаматсу (Японія), серед співаків: Денис Вишня (бас, Україна – Японія), Леся Боровець (сопрано, Україна), Юмі Моріно (сопрано, Австрія).

У 2018 році фірма «ALM records» в Японії видала офіційний компакт диск «Beethoven Sinfonietta» з музикою В. А. Моцарта і Л.ван Бетховена «Любов, любов, любов – душа генія».

В цілях популяризації української музики та через російське вторгнення в Україну у 2022 році «Beethoven Sinfonietta» створила свій філіал у Львові – “Beethoven Sinfonietta of Ukraine”.

 Склад оркестру:

Флейта:
Сергій Луценко

Гобої:
Олег Орос
Максим Лень

Кларнети :
Василь Борецький
Максим Назарій

Фаготи:
Андрій Ткачук
Богдан Гриньків

Валторна:
Дмитро Фурсик

Перші скрипки:
Концертмейстер – Олена Кравець
Марина Громадська
Марта Бура

Другі скрипки:
Назар Кісюк
Ірина Кузьма

Альти:
Всеволод Сукоркін
Юлія Турок

Віолончелі:
Максим Римар
Ольга Бойчкук

Контрабас:
Золтан Соланський

Найближчі події
2023
30
Mar.
Thursday
18:00-19:00 | 150-350 грн
Дзеркальна зала на 15 рядів
Обрати деньКупити квиток
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців