Музичний салон

Симфонічний вечір

концерт
Симфонічний вечір
концерт
60 хвилин.

Запрошуємо на концерт оркестру Beethoven Sinfonietta під керівництвом українсько-японського диригента Тараса Демчишина!

Розпочнеться вечір знаменитим “Adagio для струнних” Самюеля Барбера, написаний композитором у міжвоєнний час у виразно романтичних тенденціях. Центральним твором програми стане виконання “Японської сюїти” українського композитора Ростислава Демчишина.

На завершення концерту музиканти звернуться до вічної музики віденського класицизму, а саме, до “Прощальної” Симфонії №45 Йозефа Гайдна. Особливістю симфонії є поступове прощання із аудиторією кожного із оркестрантів, наче прощальний реверанс такого особливого музичного вечора.

Солісти концерту:

Оркестр “Beethoven Sinfonietta”

Тарас Демчишин – диригент, соліст

 

Програма:

Самюель Барбер. Adagio для струнних (1936)

Ростислав Демчишин. “Японська сюїта” для кларнета і струнного оркестр (2010) у 3-х частинах:

І. Мрії

II. Мої враження від Японії

III. Пульс життя

Йозеф Гайдн. Симфонія №45 (Hob I:45) Фа мажор (1722) у 4-х частинах:

І. Allegro assai

II. Adagio

III. Menuet: Allegretto

IV. Finale: Presto — Adagio

Лібрето вистави
Про виставу

Tapac Демчишин
Симфонічний диригент, кларнетист.

Народився у Львові в сім’ї відомих музикантів, співачки Лесі Боровець і композитора Ростислава Демчишина. Завдяки стипендії Villa Musica переїхав до Берліна, де з відзнакою закінчив Музичну школу Ганса Айслера. Продовжив кар’єру в Японії. У 2007 – 2018 рр. був головним кларнетистом Kyushu Symphony Orchestra.

Володар першої премії Конкурсу диригентів Діхлера 2018 р. у Відні, лауреат конкурсу диригентів в місті Алмати (Казахстан) у 2019 році. У 2014 заснував оркестр “Beethoven Sinfonietta” в Японії, диригентом якого є до сьогодні. Диригував з симфонічними та камерними оркестрами, такими як: Симфонічний оркестр “Саварія” (Угорщина), Hibiki Strings та Молодіжним Оркестром (JOY) в Японії, Національним оркестром Казахстану, оркестром Leopolis, оркестром Хмельницької філармонії.

Тарас є артистом бренду «Ямаха».
Випустив чотири офіційні компакт-диски, виступає з концертами в Японії, Іспанії, Україні, Німеччині, Австрії, Казахстані, Польщі.

«Beethoven Sinfonietta» – професійний оркестр, заснований диригентом Тарасом Демчишиним у 2014 році у Японії (філіал в Україні з 2022 року) з метою зробити класичну музику доступнішою до слухача та створити середовище, у якому оркестр і публіка зможуть бути максимально наближеними один до одного. Музично-виконавська стилістика оркестру вирізняється детальними пошуками в музиці та камерним складом.

Оркестр складається з талановитих молодих виконавців. Базуючись у Фукуоці (Японія), оркестр «Beethoven Sinfonietta» дав свій дебютний концерт у FFG Hall (2015), після чого відбувся музичний концерт у театрі префектури Кумамото (2016) та благодійний концерт у зв’язку з землетрусом у Кумамото (2016). Впродовж 2017 року оркестр взяв участь у «Wakiagaru Music Festival in Kitakyushu» та виконав Реквієм В. А. Моцарта та Дев’яту симфонію Л. ван Бетховена. Перед коронавірусною кризою у 2019 році дав ряд вагомих виступів у Японії (симфонії Бетховена, фортепіанні та інструментальні концерти з відомими японськими піаністами, інструменталістами).

Серед відомих інструменталістів та співаків: Рютаро Хей, контрабас – концертмейстер контрабасової групи радіо оркестру SWR у Штутгарті (Німеччина), піаніст Рінтаро Акаматсу (Японія), серед співаків: Денис Вишня (бас, Україна – Японія), Леся Боровець (сопрано, Україна), Юмі Моріно (сопрано, Австрія).

У 2018 році фірма «ALM records» в Японії видала офіційний компакт диск «Beethoven Sinfonietta» з музикою В. А. Моцарта і Л.ван Бетховена «Любов, любов, любов – душа генія».

В цілях популяризації української музики та через російське вторгнення в Україну у 2022 році «Beethoven Sinfonietta» створила свій філіал у Львові – “Beethoven Sinfonietta of Ukraine”.

 Склад оркестру:

Флейта:
Сергій Луценко

Гобої:
Олег Орос
Максим Лень

Кларнети :
Василь Борецький
Максим Назарій

Фаготи:
Андрій Ткачук
Богдан Гриньків

Валторна:
Дмитро Фурсик

Перші скрипки:
Концертмейстер – Олена Кравець
Марина Громадська
Марта Бура

Другі скрипки:
Назар Кісюк
Ірина Кузьма

Альти:
Всеволод Сукоркін
Юлія Турок

Віолончелі:
Максим Римар
Ольга Бойчкук

Контрабас:
Золтан Соланський

Найближчі події
2023
06
гру.
середа
18:00-19:00 | 150-350 грн
Дзеркальна зала
Обрати деньКупити квиток
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців