Музичний салон

Шопенівський вечір

концерт
Шопенівський вечір
концерт
60 хвилин.

Творчість Фридерика Шопена існує понад часом. Вона здатна наповнити особливим трепетом людське серце, огорнути лагідною меланхолією спогадів. Шопен – музичний символ Польщі та один із представників романтичної плеяди європейських митців. На його сольні фортепіанні концерти прагла потрапити уся паризька богема. Абсолютною щирістю та кришталевою чуттєвістю Шопен завоював популярність та славу, яка не полишає його ім’я вже впродовж 200 років.
Запрошуємо на концерт в розкішний музичний салон Дзеркальної зали, яка створена, здавалось би, саме для музики Фридерика Шопена.
У виконанні лауреата престижних конкурсів, харків’янина Максима Шадька прозвучить цикл прелюдій Шопена, а також вибрані ноктюрни та полонези.

Програма:
Фридерик Шопен
Полонез №1 тв. 26 До дієз мінор
Ноктюрн №1 тв. 15 Фа мажор
Ноктюрн №2 тв. 15, Фа дієз мажор
24 прелюдії тв. 28

Лібрето вистави
Про виставу

Максим Шадько народився 1993 року у Харкові. Навчався у Харківській спеціалізованій музичній школі (клас професорки Наталії Авраменко) та у Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського (клас професорки Тетяни Вєркіної). Наразі музикант є аспірантом кафедри інтерпретології та аналізу музики. Максим є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Серед них Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва (2004, Україна – ІІ премія), Міжнародний конкурс Night in Madrid (2014, Іспанія – І премія), Міжнародний конкурс пам’яті Бориса Лятошинського (2014, Франція – спеціальний приз), Перший відкритий конкурс «Харківські асамблеї» (2016, Україна – І премія), Київський міжнародний фортепіанний конкурс (2018, Україна — ІІ премія). У 2013 та 2014 роках музикант був співорганізатором Міжнародного фестивалю для молодих композиторів та виконавців «Дні нової музики у Харкові / Days of new music in Kharkiv». Максим Шадько неодноразово виступав як соліст разом із Національним симфонічним оркестром України, Харківським філармонічним оркестром, Молодіжним симфонічним оркестром «Слобожанський». Піаніст постійно бере участь у майстер-класах професорів Дмітрія Алєксєєва, Павла Гілілова, Сергія Едельмана, Вольфганга Манца, Джуліано Мацоканте, Льва Наточенного, Мілани Чернявської, а також у майстер-класах Музичної академії Фридерика Шопена. З 2018 року є отримує грантову підтримку від фонду VERE MUSIC FUND.

Найближчі події
2022
16
лип.
субота
18:00-19:00 | 150-400 грн
Дзеркальна зала на 15 рядів
Обрати деньКупити квиток
2022
17
лип.
неділя
18:00-19:00 | 100-350 грн
Дзеркальна зала на 15 рядів
Обрати деньКупити квиток
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців