Музичний салон

Mozart+

концерт
Mozart+
концерт
60 Хвилин.
Безперечно, ім’я Вольфганга Амадея Моцарта стало символом класичної музики. Насолодіться його вишуканими мелодіями у довершеному оздобленні Дзеркальної зали Львівської національної опери.
Запрошуємо на інструментальний концерт музики австрійського композитора у виконанні яскравих львівських музикантів: Марії Ткачик (скрипка), Устима Жука (альт), Оксани Литвиненко (віолончель).

Програма концерту:

В. А. Моцарт. Дивертисмент для скрипки, альта та віолончелі Мі-бемоль мажор K. 563 (1788)  у 6 частинах:
1. Allegro 
2. Adagio 
3. Menuetto: Allegretto 
4. Andante 
5. Menuetto: Allegretto 
6. Allegro
Лібрето вистави
Про виставу
Безперечно, ім’я Вольфганга Амадея Моцарта стало символом класичної музики. З його творчістю асоціюється довершеність класики та музична гармонія. Запрошуємо на інструментальний концерт музики австрійського композитора у виконанні яскравих львівських музикантів: Марії Ткачик (скрипка), Устима Жука (альт), Оксани Литвиненко (віолончель).

Програма:

В. А. Моцарт “Дивертисмент” для скрипки, альта та віолончелі Мі-бемоль мажор (1788)  у 6 частинах:
1.Allegro 
2.Adagio 
3.Menuetto: Allegretto 
4.Andante 
5.Menuetto: Allegretto 
6.Allegro
 
Виконавці:
Марія Ткачик (скрипка)

Марія Ткачик народилася у Львові. Закінчила Львівську спеціальну музичну школу ім. Соломії Крушельницьк та ЛНМА ім. М. Лисенка в проф. І.Пилатюка.

У 2002 р.  стала дипломатом міжнародного музичного конкурсу ім. Миколи Лисенка; в 2003р. – лауреатом і володарем Спеціального Призу на Міжнародному конкурсі ім. Карла Флеша (Угорщина).

У 2008 р. закінчила аспірантуру в національній музичній академії ім. Лисенка у класі професора Ігоря Пилатюка.

2009 – 2018 – концертмейстер соліст оркестру INSO Львів

бере участь у багатьох міжнародних проектах і фестивалях як в якості солістки, так і у складі оркестру в Україні та за кордоном (Німеччина, Нідерланди, Італія, Польща, Швейцарія).

Марія Ткачик має досвід співпраці з такими диригентами, як Георг Кугі (Австрія), Фахраддін Керміов (Азербайджан), Райнгард Зеєгафер (Німеччина), Раймонд Янссен (Нідерланди), Оксана Линів (Україна – Австрія), Мирослав Скорик, Володимир Сивохіп, Наталія Пономарчук (Україна) та багатьма іншими.

У період 2018-2019рр.- серія проектів 

«Валерій Соколов і друзі»

У 2017 бере участь у мастеркласі камерної музики у Швейцарії (Шаффхаузен) у складі Silverstring quartet

2017-2020 серія концертів у Швейцарії з Silverstring quartet та композитором і піаністом Werner Bärtschi

2020 бере участь у мастер-класі камерної музики Швейцарія (Шаффхаузен) у складі тріо

2020 – 2021 серія онлайн концертів камерної музики та з оркестром Львівської національної філармонії.

 
Устим Жук (альт)

Устим Жук народився 1988 року у Львові. У 1998 р. розпочав навчання у Львівській спеціальній музичній школі ім. С. Крушельницької в класі скрипки. Випускник ЛНМА ім. М. Лисенка.

Неодноразовий переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів, серед яких: Міжнародний конкурс ім. Зенона Дашака (Київ); Міжнародний конкурс ім. Богдана Варшала (Дольний Кубін, Словаччина); Всеукраїнський конкурс альтистів і віолончелістів (Львів).

Концертмейстер групи альтів у камерному оркестрі «Академія», а також у симфонічному оркестрі «INSO-Львів». Гастролював Україною, Білорусією, Польщею, Словаччииною, Швейцарією, Голландією. Учасник майстер-класу із «Шимановскі-квартетом» (Німеччина).

Соліст 30 Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози».
Гастролював Україною, Білорусією, Польщею, Естонією, Німеччиною, Голландією, Швейцарією.

Нагороди: Лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах (Львів), 2003 р.
Лауреат І премії 8 Міжнародного конкурсу Богдана Варшала (Словаччина), 2004 р.
Лауреат І премії Міжнародного конкурсу альтистів ім. Зенона Дашака (Київ),
2004 р.
Лауреат І премії 9 Міжнародного конкурсу Богдана Варшала, категорія камерна гра (Словаччина), 2005 р.
Лауреат І премії Всеукраїнського конкурсу альтистів і віолончелістів (Львів), 2008 р.
Лауреат І премії Всеукраїнського конкурсу камерних ансамблів та квартетів (Львів), 2009 р.

 

Оксана Литвиненко (віолончель)

 Випускниця Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат імені С. Крушельницької (клас викладача Людмили Комар). Впродовж 2010-2015 рр.  навчалась у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка у класі професора Юрія Ланюка, а з 2015-го продовжила вдосконалювати майстерність у класі професора як асистент-стажист. З 2017 року – старший викладач кафедри струнно-смичкових інструментів ЛНМА імені М.В. Лисенка.

Під час навчання брала участь у різноманітних міжнародних, регіональних конкурсах та музичних фестивалях, таких як «Контрасти», «Віртуози», «Нова музика Львова», Міжнародні мистецькі зустрічі «Юрій Ланюк та друзі», «Київ Музик Фест». Неодноразово виступала як солістка у супроводі таких оркестрів, як-от Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, симфонічний оркестр «INSO-Львів», Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова», Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України, Камерний оркестр «Академія», Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії, а також з сольними програмами в Україні та закордоном.

Лауреат Міжнародного конкурсу молодих виконавців «XXI Century Art» (Київ, 2012), Всеукраїнського конкурсу віолончелістів (Львів, 2016) та Міжнародного конкурсу Rising Stars Grand Prix (Берлін, 2017). У 2019 році стала лауреатом премії імені Л. М. Ревуцького.

 

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців