Музичний салон

Краєвиди випаленої землі

концерт
Краєвиди випаленої землі
концерт
60 хвилин.

Остання фортепіанна соната геніального Бетховена – це злам і рубіж. Перехід з експериментів та пошуків, вже на той час глухого композитора, до простоти форм та метафізичної прозорості. А також передчуттям того, що відбудеться з музикою, далеко поза ХІХ століттям.
Натомість “Краєвиди випаленої землі” сучасного композитора Петеріса Васкса носить особливий підтекст і пов’язаний із історичними для Латвії подіями: виходу зі складу СРСР.

Програма концерту піаніста Максима Саська прокладає дорогу між явним та передчутим, мистецьким маніфестом свободи у пошуку спокою та залишеним позаду відчуттям апокаліпсиса на своїй землі. Символічним завершенням концерту стане виконання твору естонського композитора Арво П’ярта “Fur Alina” – як чиста дитяча наївність та віра в майбутнє.

Програма:
Людвіг ван Бетховен Соната №32 тв. 111 До мінор (1822) у двох частинах:
Maestoso – Allegro con brio ed appassionato
2. Arietta. Adagio molto semplice cantabile

Петеріс Васкс Фантазія “Краєвиди випаленої землі”
Арво Пярт “Fur Alina”

Лібрето вистави
Про виставу

Максим Сасько – український піаніст.

Лауреат міжнародних конкурсів Закінчив Рівненське державне музичне училище (клас Лілії Духовної, 2012), Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка (клас Йожефа Ерміня). Максим Сасько лауреат VI Міжнародного конкурсу імені С. В. Рахманінова (3-я премія, премія за найоригінальніше виконання обов’язкового твору, 2008 р.). Максим Сасько виступає як в Україні так і за кордоном, виконуючи кращі твори фортепіанного мистецтва. З вересня 2020 року працює концертмейстером з класу балету.

Найближчі події
2022
22
лип.
п'ятниця
18:00-19:00 | 100-350 грн
Дзеркальна зала на 15 рядів
Обрати деньКупити квиток
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців