Музичний салон

Зірковий вечір

концерт
Зірковий вечір
концерт
60 Хвилин.

Зірки європейської оперної сцени, сопрано Софія Соловій та баритон Микола Губчук, подарують особливий камерний вечір. Солісти виконають відомі арії та дуети з улюблених опер В. А. Моцарта. В. Белліні, Ґ. Доніцетті та Дж. Верді. Запрошуємо насолодитись довершеним звучанням оперних шедеврів в розкішній атмосфері музичного салону Дзеркальної зали.

Солісти: 

Софія Соловій – сопрано

Микола Губчук – баритон

Наталія Пелех – фортепіано

Програма:

1. В. А. Моцарт Арія Фіорділіджі «Come scoglio» з опери «Так чинять усі» 

2. В. А. Моцарт Серенада Дон Жуана «Deh vieni alla finestra» з опери «Дон Жуан»

3. В. А.Моцарт Дует Церліни та Дон Жуана «La ci darem la mano» з опери «Дон Жуан»

4. В. А.Моцарт Арія Вітелії «Deh, se piacer mi vuoi» з опери «Милосердя Тита»

5. В. А. Моцарт Дует Паміни і Папаґено «Bei Männern, welche Liebe fühlen» з опери «Чарівна флейта»

6. В. Белліні Каватина Рікардо «Ah per sempre io ti perdei» з опери «Пуритани»

7. Ґ. Доніцетті Арія Єлизавети «Si, vuol di Francia il Rege» з опери «Марія Стюард»

8. Дж. Верді Арія Жермона «Di Provenza il mar, il suol» з опери «Травіата»

9. Ґ. Доніцетті Арія Джованни Сеймур «Per questa fiamma» з опери «Анна Болейн»

10. Р. Штраус Арія Арлекіна 

«Lieben, Hassen, Hoffen, Zagen» з опери «Аріадна на Наксосі»

11. Дж.Верді, дует Віолетти і Жермона «Madamigella Valéry?..» з опери «Травіата»

Лібрето вистави
Про виставу

Софія Соловій, сопрано

Народилась у Львові в родині музикантів, навчалася у Львівській середній спеціальній музичній школі ім. С. Крушельницької на фортепіанному та музикознавчому відділах.

Після закінчення школи навчалася в Музичній академії ім. М. Лисенка, де отримала дипломи спершу як музикознавець (у проф. Л. Кияновської) і як оперна співачка (проф. В. Чайка), продовжувала навчання в асистентурі-стажуванні (у проф. І. Кушплера).

З 2000 року мешкає в Італії, де вдосконалює вокальну майстерність спершу в Академії оперного мистецтва (Озімо), пізніше – на майстеркурсах з такими співаками та диригентами світової слави як Р. Кабаіванска, В. Маттеуцці, Дж. Джельметті, К. Дездері.

Лауреат 14 міжнародних вокальних конкурсів, серед яких «Дж. Б. Віотті» (Верчеллі, Італія), «С. Людкевич» (Торонто, Канада), «О. Дзіїно» (Рим, Італія) та інші.

Виступала на сценах оперних театрів Відня, Афін, Бергамо, Венеції, Ніцци, Неаполя, Риму, Любляни, Люксембургу, оперних фестивалів «Екс-ен-Прованс» (Франція), «Валле д’Ітрія» (Мартіна Франка, Італія), «Сферістеріо» (Мачерата, Італія), «Россіні у Вільдбаді» (Бад-Вільдбад, Німеччина), «Великодній Фестиваль Л. ван Бетовена» (Варшава, Польща), співпрацюючи з такими видатними особистостями як Дж. Джельметті, А. Дзедда, А. Кіаростамі та К. Пендерецкі. Здійснила гастрольні турне Швейцарією, Японією, Південною Кореєю, Чилі, в Об´єднаних Арабських Еміратах.

В творчому доробку співачки 8 аудіо та DVD компакт-дисків оперних постановок для таких фірм звукозапису як Naxos, Brilliant Classics, Dynamic.

Микола Губчук, баритон

Почав свій творчий шлях в Коломийській музичній школі по класу скрипки. Після відбулася доленосна зустріч з Миколою Скільським, заслуженим діячем мистецтв України, співпраця та Дружба з яким триває і до нині. Він зміг привити 15 річному юнакові любов до опери в Коломийському педагогічному училищі.
З 1999 по 2005 рік студент Львівської державної музичної академії ім. М. Лисенка, клас професора народного артиста України, Ігоря Кушплера.
В цей період дебютує на сцені Львівської Національної опери імені С. Крушельницької в партіях Омара Паші, (А. Вахнянин – «Купало») та Белькоре (Г. Доніцетті – «Любовний напій»).
Також гастролює в Німеччині, Бельгії та Голандії. По закінченню музичної академії проходить стажування в Національній опері України (Київ). З 2008 по 2014 р.р., соліст Національної опери України.
На даний момент співпрацює з двома оперними агенствами: Давід Мольнар (Берлін, Німеччина), та Інга Балабанова (Пезаро, Італія).
Активно гастролює в Німеччині, Австрії, Голандії, Швейцарії, Чехії, Польщі.

 
Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців