Музичний салон

Vox Ukraine

концерт
Vox Ukraine
концерт
90 хв.

В перекладі з латини «vox» – голос. Серія концертів Vox Ukraine має на меті відкривати публіці камерну музику українських композиторів ХХ та ХХІ століття.

В програмі концерту – твори титанів українського академізму Мирослава Скорика, Євгена Станковича та  Валентина Сильвестрова

Струнний квартет «Фенікс»:

Микола Гав’юк, скрипка

Петро Тітяєв, скрипка

Вадим Педорич, альт

Денис Литвиненко, віолончель

Програма:

Мирослав Скорик – «Диптих»

Євген Станкович – Струнний квартет №1

Валентин Сильвестров – Quartetto Piccolo, «Ікона»

Мирослав Скорик – Партита №6 

Лібрето вистави
Про виставу

Струнний Квартет Львівської національної філармонії імені М. Скорика, також відомий як «Фенікс» (Phoenix String Quartet) – це чоловічий камерно-інструментальний ансамбль, який займає одне з провідних місць у сучасному мистецькому житті України.

Квартет був створений у 2008 році у Львові зусиллями талановитих та енергійних музикантів.

Склад: 

Микола Гав’юк – скрипка

Петро Тітяєв  – скрипка

Вадим Педорич – альт

Денис Литвиненко  – віолончель        

За час існування, колектив досяг величезних творчих успіхів, проявивши високий професіоналізм та яскраву ансамблеву самобутність, що сприяло незмінному успіху у публіки. Репертуар колективу відрізняється багатством та різноманітністю. Він охоплює широкий спектр світової класики, а також найкращі взірці сучасної музики. Також квартет активно популяризує відому вітчизняну  академічну, фолькову та раніше втрачену і несправедливо забуту українську музику.

Квартет «Фенікс» часто долучається до різноманітних мультикультурних проєктів, благодійних заходів та інтернаціональних фестивалів (США, Японія, Швейцарія, Польща, Німеччина, Італія, Естонія та ін.). Біографія квартету пронизана невтомним пошуком нових творчих шляхів, форм та рішень, які б змогли розширити репертуарні та виконавські можливості камерного ансамблю.  

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців