Музичний салон

МС/Шопен у Львові

концерт
Шопен у Львові
60 Хвилин.

Програма концерту:

Ю. Ельснер – Велика соната, Сі-бемоль мажор Op. 2 для фортепіанного тріо

Г. Мельцер – Парафраза на тему пісні Станіслава Монюшки «Думка» для скрипки з фортепіано

Ф. Шопен – Інтродукція і полонез, до мажор Op.3  для для віолончелі з фортепіано

Ф.Шопен – Фортепіанне тріо, соль мінор Op.8

 

Львівське фортепіанне тріо у складі:

Наталія Ревакович, фортепіано

Катерина Потеряєва, скрипка

Ольга Шутко, віолончель

Лібрето вистави
Про виставу

У програмі твори – Ф. Шопена, Ю. Ельснера та С. Монюшка

Львівське фортепіанне тріо у складі:

Наталія Ревакович, фортепіано

Катерина Потеряєва, скрипка

Ольга Шутко, віолончель

ЛЬВІВСЬКЕ ФОРТЕПІАННЕ ТРІО було засноване 1999 року. Ініціатором його створення і діяльності є Наталія Ревакович, піаністка родом зі Львова, яка з початку 90-х років проживає у Варшаві. Учасницями ансамблю є також дві сьогоднішні львів’янки – Катерина Потеряєва  (скрипка) і Ольга Шутко (віолончель). Окрім світової класики ансамбль виконує українську музику, пропагуючи зокрема творчість львівського композитора Василя Барвінського. В репертуарі ансамблю твори Л. ван Бетховена, Ф. Шопена, Ф. Шуберта, Ф. Мендельсона, А. Дворжака, М. Глінки,  М. Скорика, Є. Станковича, З. Альмаші та ін.

Наталія Ревакович, фортепіано

Закінчила з відзнакою Львівську музичну консерваторію ім. М.В. Лисенка в класі фортепіано Ольги Качевої та органу Самуїла Дайча. Свої піаністичні вміння вдосконалювала під керівництвом Володимира Віардо. Ще під час навчання в консерваторії займалася камерною музикою, виступаючи зі знаменитою українською скрипалькою, професором Лідією Шутко. У 1990 році виїхала до Польщі, де продовжила свою концертну діяльність як солістка і камералістка. Виступала з симфонічними оркестрами в Україні та Польщі. З варшавським ансамблем – Фортепіанним тріо «Con Fuoco» записала на компакт-диск музично-поетичну програму «Паризький салон Фридерика» за участю польського актора Кшиштофа Кольбергера. Наталія Ревакович займається також педагогікою: веде клас фортепіано в Державному музичному училищі № 1 у Варшаві. У 2013 році отримала звання кандидата мистецтвознавства в Музичній Академії ім. К. Ліпінського у Вроцлаві.

Катерина Потеряєва, скрипка

Народилася у Львові та отримала тут музичну освіту, спочатку закінчивши Львівську середню спеціальну музичну школу імені С. Крушельницької, а потім отримала диплом з відзнакою у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка в класі професора Георгія Павлія та Орести Когут. Вже під час навчання проявила велику виконавську активність, отримуючи нагороди та відзнаки на міжнародних та всеукраїнських музичних конкурсах. Брала участь у багатьох музичних фестивалях в Україні та за кордоном. Проводить активну музичну діяльність як солістка та камералістка. Від 2013 року є артистом Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів». У 2016-2017 рр. була солістом та концертмейстером в Beijing International Symphony Orchestra під час концертного туру в Китаї. Виступала в Німеччині, Австрії, Італії, Іспанії, Франції, Швейцарії та Росії.

Ольга Шутко, віолончель

Народилася на півдні України. Навчалась в музичній школі ім. Майбороди у Запоріжжі, згодом в Національній музичній академії України імені П.Чайковського у Києві, а також у Паризькій консерваторії. Вона лауреат музичних конкурсів у Херсоні, Києві, Кальтаніссетті (Італія) та Відні (Австрія). У 1999 році стала концертмейстером групи віолончелістів у Камерному ансамблі «Київські солісти». В даний час проживає у Львові. Виступає як солістка та камералістка, зокрема, в дуеті зі своїм чоловіком – скрипалем Остапом Шутко. Грала з більшістю українських симфонічних оркестрів. Брала участь в музичних фестивалях «Віртуози» і «Контрасти» у Львові, «Два дні і дві ночі» в Одесі, «Форум молодої музики» в Києві. Є співзасновником групи U-trio. Її надбання включають компакт-диски, записи для українського радіо та телебачення, виступи у Польщі, Італії, Франції, Росії, Австрії та Японії.

 

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців