Музичний салон

Музика Харкова

концерт
Музика Харкова
концерт
55 Хвилин.

Концерт фортепіанної музики Харкова з середини ХХ століття до наших днів – це можливість розгледіти музичний ландштафт міста. Вслухатись і почути.

Харківська музична спільнота виховала покоління талановитих митців, композиторів та виконавців. Не всі імена українських композиторів є добре знаними, втім, їхня творчість відкрита до діалогу, до знайомства і до світових концертних майданчиків.

У програмі концерту звучатимуть фортепіанні твори Валентина Бібіка, Володимира Птушкіна, Сергія Юшкевича та Олександра Щетинського.

Соліст – харків’янин, лауреат міжнародних конкурсів Максим Шадько

 

Програма:

​​Валентин Бібік (1940-2003)

Соната № 5 тв. 47
Шість інтермецо тв. 57

Володимир Птушкін (1949-2022)

Інтродукція і Токата

Олександр Щетинський (1960)

“Музика Харкова” у 4-х частинах:
Рух
Відлуння
Елегія
Пісня

Сергій Юшкевич (1953)

Обробка української народної колискової “Котик” (переклад для фортепіано)

М. Леонтович – С. Юшкевич “Щедрик”

Лібрето вистави
Про виставу

Максим Шадько народився 1993 року у Харкові. Навчався у Харківській спеціалізованій музичній школі (клас професорки Наталії Авраменко) та у Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського (клас професорки Тетяни Вєркіної). Наразі музикант є аспірантом кафедри інтерпретології та аналізу музики.

Максим є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Серед них Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва (2004, Україна – ІІ премія), Міжнародний конкурс Night in Madrid (2014, Іспанія – І премія), Міжнародний конкурс пам’яті Бориса Лятошинського (2014, Франція – спеціальний приз), Перший відкритий конкурс «Харківські асамблеї» (2016, Україна – І премія), Київський міжнародний фортепіанний конкурс (2018, Україна — ІІ премія).

У 2013 та 2014 роках музикант був співорганізатором Міжнародного фестивалю для молодих композиторів та виконавців «Дні нової музики у Харкові / Days of new music in Kharkiv».

Максим Шадько неодноразово виступав як соліст разом із Національним симфонічним оркестром України, Харківським філармонічним оркестром, Молодіжним симфонічним оркестром «Слобожанський».

Піаніст постійно бере участь у майстер-класах професорів Дмітрія Алєксєєва, Павла Гілілова, Сергія Едельмана, Вольфганга Манца, Джуліано Мацоканте, Льва Наточенного, Мілани Чернявської, а також у майстер-класах Музичної академії Фридерика Шопена.

З 2018 року є отримує грантову підтримку від фонду VERE MUSIC FUND.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців