Оренди

КОНЦЕРТ ДО ЮВІЛЕЮ ФРАНЦА КСАВЕРА МОЦАРТА

КОНЦЕРТ ДО ЮВІЛЕЮ ФРАНЦА КСАВЕРА МОЦАРТА
80 хв.

За місяць до старту П’ятого сезону Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt відбудеться особлива подія, присвячена до 230 ювілею Франца Ксавера Моцарта.

24 липня о 19:00 в Дзеркальній залі Львівської національної опери українсько-швейцарський піаніст Андрій Драган зіграє сольний речиталь з фортепіанними творами молодшого Моцарта. LvivMozArt промотує творчість Франца Ксавера, який є патроном і натхненником фестивалю. Впродовж 5 років історії фестивалю було здійснено низку вагомих проєктів для популяризації імені композитора та інтегрування музичної історії Львова у світовий контекст. У 2021 році, до ювілею Ф. К. Моцарта Андрій Драган випустив реліз із творами Франца Ксавера Моцарта на швейцарському лейблі Claves Records.

Андрій Драган – фортепіано

Програма концерту:

Варіації на тему менуету з першого фіналу опери В. А. Моцарта «Дон Жуан» тв. 2 (1805)

Варіації на тему української народної пісні «У сусіда хата біла» ре мінор тв. 18 (1809)

Варіації на тему української народної пісні «Котилися вози з гори» тв. 6 (1806)

Варіації на тему вальсу Антона Діабеллі (1781-1858), FXWM VII:35 (1824)

Варіації на тему маршу з опери «Аліна, королева Голконди» французького композитора Анрі Монтана Бертона (1767-1844) тв. 3 (1805)

Лібрето вистави
Про виставу
КОНЦЕРТ ДО ЮВІЛЕЮ ФРАНЦА КСАВЕРА МОЦАРТА

Партнер концерту – Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt.

Андрій Драган – українсько-швейцарський піаніст. Народився в сім’ї відомих піаністів Оксани Рапіти та Мирослава Драгана. Лауреат численних фортепіанних та камерних міжнародних конкурсів. Нагороджений срібною медаллю Академії мистецтв України. Навчався у Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка у класі Лідії Крих та Музичній академії у Базелі (Швейцарія) у проф. Адріана Отікера.

Концертує у країнах Європи, США та Японії. Є учасником багатьох фестивалів — «Verbier Festival», «Les Museiques», «Menuhin-Festival Gstaad» (Швейцарія), «La Roque d’Antheron», «Piano Campus» (Франція), «Віртуози», «Контрасти» (Львів, Україна). Неодноразово виступав на сценах Центру культури і конгресів (KKL) в Люцерні, Тонгале у Цюріху, театру в Люцерні, у Львівській національній філармонії та ін.

Найближчі події
2021
24
лип.
субота
19:00-20:00 | 150-350 грн
Обрати деньКупити квиток
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців