Музичний салон

МС/ DUO SONORO

Концерт DUO SONORO
60 Хвилин.

У програмі:

Л. ван Бетховен – Соната для скрипки та фортепіано Oр.47 Ля мажор, “Крейцерова”, у трьох частинах
Роберт Шуман – Інтермецо
Йоганес Брамс – Скерцо зі Сонати для скрипки та фортепіано “F-A-E”
Йоганес Брамс – Соната для скрипки та фортепіано Ор. 100, Ля мажор у трьох частинах

Виконують:

Андрій Павловскрипка

Валерія Шульгафортепіано

Лібрето вистави
Про виставу

У програмі:
Л. ван Бетховен – Соната для скрипки та фортепіано Oр.23, ля мінор
К. Дебюссі – Соната для скрипки та фортепіано L 140, соль мінор
С. Франк – Соната для скрипки та фортепіано, Ля мажор

Виконують:

Андрій Павлов – скрипка

Валерія Шульга – фортепіано

 

Скрипаль Андрій Павлов та піаністка Валерія Шульга є представниками молодої музичної генерації України. Вони презентують національну музичну школу на багатьох престижних форумах в Україні та за кордоном.

Як дует Андрій та Валерія вперше виступили в 2007 році. Концертна географія дуету, що отримав назву «Sonoro», включає виступи на Monteleon Сhamber music festival в Іспанії, Zeist Music Days та Grachtenfestival в Нідерландах, Randspiele  в Німеччині, концерти в Італії, Польщі, Австрії, Великій Британії, участь у майстер-класах камерної музики, зокрема, із такими професорами, як Марк Данель, Андрій Бєлов, Олександр Павловський, Філіп Зетцер.

      Дует Sonoro є лауреатом і володарем спеціальних призів численних міжнародних конкурсів, серед них Гран-прі Plovdiv International chamber music competition (Болгарія, 2017), ІІІ премія Salieri-Zinetti International chamber music competition (Iталія, 2016), ІІІ премія Johannes Brahms International competition (Австрія, 2015), ІІІ премія Stasys Vainiunas  International chamber music competition (Литва, 2014) тощо.

В 2014 році Андрій та Валерія були запрошені провести майстер-клас в Тегеранській Консерваторії (Іран).

Андрій Павлов (скрипка)

Андрій Павлов народився в Києві в сім’ї музикантів. Після закінчення Київського державного музичного училища імені Р. Глієра вступив до Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського в клас професора Вадима Козіна. Впродовж навчання вдосконалював професійну майстерність, зокрема, із такими скрипалями, як Дьордь Паук, Філіп Зетцер, Кшиштоф Смєтана та Андрій Бєлов.
В якості соліста Андрій виступає із провідними українськими оркестрами, як Національний Заслужений Симфонічний оркестр України, Національний камерний ансамбль «Київські Солісти», Національний ансамбль солістів «Київська Камерата», Академічний Симфонічний оркестр Львівської філармонії, New Era Orchestra. Його концерти як соліста та камераліста відбувалися в Швейцарії, Франції, Данії, Австрії, Португалії, Польщі, включаючи виступи в залах Radiokulturhaus у Відні, UNESCO в Парижі та Menuhin Forum у Берні.
В 2017 році Андрій був нагороджений премією імені Л. М. Ревуцького Міністерства Культури України.

Валерія Шульга (фортепіано)

Валерія Шульга – випускниця Київського державного музичного училища імені Р. Глієра та Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (клас професора Анатолія Гудько). В 2016 році закінчила асистентуру-стажування кафедри камерного ансамблю (класи професорів Анатолія Гудько та Тетяни Арсенічевої). Вдосконалювала майстерність з відомими піаністами, серед яких Бернд Гьоцке, Роберт Кулєк, Денис Кожухін.
Як солістка Валерія виступала соло з Чернігівським філармонійним оркестром, Естрадно-симфонічним оркестром України, камерним оркестром Harmonia Nobile. Вона є постійним учасником таких фестивалів, як «Київ-Мюзік-Фест», «ГОГОЛЬФЕСТ», «Два дні та дві ночі нової музики» тощо.

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців