Музичний салон

МС/ЧЕРВНЕВІ ЗОРІ

концерт
ЧЕРВНЕВІ ЗОРІ
60 Хвилин.

У програмі концерту:

 1. Ж. Оффенбах – Баркарола із опери «Казки Гофмана» 
 2. М. Березовський – Grave для скрипки та чембало
 3. С. Людкевич – «Тайна», «Одна пісня голосненька», «Як любо»
 4. В. Барвінський – Прелюдія До-дієз мажор
 5. М. Колесса – «Фантастичний прелюд»
 6. К. Сен-Санс – «Лебідь»
 7. Дж. Пучінні – Арія Лауретти «O mio babbino caro» з опери «Джанні Скіккі»
 8. Ж. Массне – «Роздуми» із опери «Таїс»
 9. Р. Леонкавалло – «Mattinata»
 10. В. Белліні – «Malinconia, Ninfa gentile»
 11. О. Глазунов –  «Іспанська серенада»
 12. М. Лисенко – «Пісня кохання»
 13. С. Гулак-Артемовський – Романс Оксани «Місяцю ясний» із опери «Запорожець за Дунаєм»
 14. С. Гулак-Артемовський – Арія Андрія з опери «Запорожець за Дунаєм»

Виконавці:

Наталія Дитюк – сопрано

Софія Соловій – сопрано

Олег Лихач – тенор

Ярослав Мигаль – віолончель

Зоряна Бабюк – арфа

Оксана Рапіта – фортепіано

Мирослав Драган – фортепіано

Зеновія Анна-Данчак – фортепіано

Роксолана Сегін – танцівниця
Зоріана Мірус  – ведуча

Лібрето вистави
Про виставу

У програмі концерту:

 1. Ж. Оффенбах – Баркарола із опери «Казки Гофмана» 
 2. М. Березовський – Grave для скрипки та чембало
 3. С. Людкевич – «Тайна», «Одна пісня голосненька», «Як любо»
 4. В. Барвінський – Прелюдія До-дієз мажор
 5. М. Колесса – «Фантастичний прелюд»
 6. К. Сен-Санс – «Лебідь»
 7. Дж. Пучінні – Арія Лауретти «O mio babbino caro» з опери «Джанні Скіккі»
 8. Ж. Массне – «Роздуми» із опери «Таїс»
 9. Р. Леонкавалло – «Mattinata»
 10. В. Белліні – «Malinconia, Ninfa gentile»
 11. О. Глазунов –  «Іспанська серенада»
 12. М. Лисенко – «Пісня кохання»
 13. С. Гулак-Артемовський – Романс Оксани «Місяцю ясний» із опери «Запорожець за Дунаєм»
 14. С. Гулак-Артемовський – Арія Андрія з опери «Запорожець за Дунаєм»

Виконавці:

Наталія Дитюк – сопрано

Софія Соловій – сопрано

Олег Лихач – тенор

Ярослав Мигаль – віолончель

Зоряна Бабюк – арфа

Оксана Рапіта – фортепіано

Мирослав Драган – фортепіано

Зеновія Анна-Данчак – фортепіано

Роксолана Сегін – танцівниця
Зоріана Мірус  – ведуча

 

Наталія Дитюк, сопрано

Заслужена артистка України.

Народилася у м. Стрий на Львівщині. Навчалась в Ленінградській державній консерваторії ім. М.Римского-Корсакова у класі сольного співу. З 2000 року працює солісткою Львівської обласної філармонії.

Співпрацює з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова» та симфонічними оркестрами України. Учасниця багатьох фестивалів. Гастролює Україною та Європою.

 

Софія Соловій, сопрано

Народилась у Львові в родині музикантів. Здобула освіту у Львівській музичній академії ім. М. Лисенка, де отримала дипломи спершу як музикознавець та оперна співачка. З 2000 року мешкає в Італії, де вдосконалює вокальну майстерність спершу в Академії оперного мистецтва (Озімо), пізніше – на майстеркурсах з такими співаками та диригентами світової слави як Р. Кабайванська, В. Маттеуцці, Дж. Джельметті, К. Дездері.

Лауреат 14 міжнародних вокальних конкурсів. Виступала на сценах оперних театрів Відня, Афін, Бергамо, Венеції, Ніцци, Неаполя, Риму, Любляни, Люксембургу, оперних фестивалів «Екс-ен-Прованс» (Франція), «Валле д’Ітрія» (Мартіна Франка, Італія), «Сферістеріо» (Мачерата, Італія), «Россіні у Вільдбаді» (Бад-Вільдбад, Німеччина), «Великодній Фестиваль Л. ван Бетовена» (Варшава, Польща), співпрацюючи з такими видатними особистостями як Дж. Джельметті, А. Дзедда, А. Кіаростамі та К. Пендерецький. Здійснила гастрольні турне Швейцарією, Японією, Південною Кореєю, Чилі, в Об´єднаних Арабських Еміратах. В творчому доробку співачки 8 аудіо та DVD компакт-дисків оперних постановок для таких фірм звукозапису як Naxos, Brilliant Classics, Dynamic.

 

Олег Лихач, тенор

Соліст Львівської національної опери, народний артист України.

З дитинства – учасник хорової капели «Дударик». Навчався у Львівській дитячій музичній школі №2 по класу скрипки, в Львівському політехнічному інституті, згодом – Львівській державній консерваторії, яку закінчив у 1995 р. (клас сольного співу Р. Вітошинського, клас камерного співу проф. М. Логойди).

У кінці 80-х – на початку 90-х рр. – учасник «Львівського ретро» та театру-студії «Не журись». Його запрошують як соліста, а також – у різноманітні хорові колективи. Зокрема, з хорами «Мрія», «Gloria», «Трембіта», Львівським камерним хором брав участь у багатьох міжнародних хорових конкурсах та фестивалях. Співпрацює з Одеським театром опери та балету та Вроцлавською оперою, де брав участь у постановці та записі DVD опери «Галька» С. Монюшка.

Гастролював у країнах Південної та Північної Америки, Європи, Середнього Сходу: Аргентині, Бразилії, Парагваї, Канаді, Німеччині, Франції, Бельгії, Великобританії, Італії, Іспанії, Польщі, Греції, Катарі.

Від 1990 року працює в Львівській спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької на посаді концертмейстра-ілюстратора. З 2011 року – викладач кафедри сольного співу Львівської національної музчної академії імені М.В.Лисенка.

Ярослав Мигаль, віолончель

Народився у Львові у 1961 р., навчався у спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької, випускник Львівської національної музичної академії по класу віолончелі у доцента Є. Е. Шпіцера, яку закінчив з відзнакою. Провадить активне концертне життя як соліст та учасник багатьох ансамблевих формацій. Співзасновник ансамблю «Нової музики». Концерти цього колективу з великим успіхом відбулись на багатьох фестивалях сучасної музики, як-от «Варшавська осінь», «Контрасти», «Київ-Мюзик-Фест» та ін. Після серії блискучих програм та концертів, організованих спільно з молодим диригентом Богданом Шведом («Нічна містерія», «Кармен-сюїта») закладаються основи камерно-симфонічного оркестру «Leopolis», котрий впродовж наступних 13 років існування під керівництвом Ярослава Мигаля задекларував себе як нова, мобільна та багатогранна формація. На рахунку оркестру запис 17-ти компакт-дисків, з яких два – світові прем’єри у записі (Д. Бортнянський – опера «Алкід», запис якої отримав розгорнуту позитивну рецензію в «Нью-Йорк Таймс» та був названий компактом місяця польським виданням «Музика»; Ж. Массне – «Земля обітована»; «Vivaldi goes jazz»); запис музики до семи фільмів у студії Польського телебачення (до фільмів Єжи Хофмана «Стара казка» та документального фільму «Україна, народження народу», серіалу «Свора» і т.д.); участь у багатьох міжнародних фестивалях у Польщі, Франції, Німеччині, Чорногорії, Бельгії, Італії, Великої Британії.

Виступав у найпрестижніших залах Європи з такими видатними солістами та диригентами як Ігор Ойстрах, Іван Монігетті, П’єр Амояль, Павел Гілілов, Альфонсо Антоніоцци, Наталія Дацько, Ольга Пасічник, Константи-Анджей Кулька, Вадим Цибулевскі, Патрік Мессіна, Йожеф Ермінь, Рудольф Вертен, Жан-П’єр Лоре, Ганс-Міхаель Боєрле, Даніель Стрейфф, Кшесімір Дембскі, Євген Савчук, Міхал Нестеровіч, Локі Чанг, Ядвіга Котновська, Андреас Веллер, Оксана Кровицька, Марко Рольяно, Максим Брилинський.

Учасник фортепіанного тріо «Leopolis» у складі: Йожеф Ермінь, Адріан Боднар, Ярослав Мигаль.

Зоряна Бабюк, арфа

Народилася у Львові в музичній родині. У шестирічному віці розпочала гру на арфі. Навчалася у спеціалізованій музичній школі ім. С. Крушельницької та у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка.

Впродовж 1995-2003 рр. – арфістка Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Разом з оркестром театру концертувала в Італії з оперою «Аїда» Дж. Верді, в Австрії – з оперою «Травіата» Дж. Верді, а також у Польщі з творами Верді, Пучіні, Моцарта.

Провадила активне концертне життя як солістка та учасниця камерного оркестру Львівської філармонії містами Голландії з балетом «Лебедине озеро», «Спляча красуня», «Лускунчик» П. Чайковського, а також з балетом Людвіга Мінкуса «Дон Кіхот».Солістка камерно-симфонічного оркестру «Leopolis», під керівництвом Ярослава Мигаля. Разом з оркестром брала участь у записі компакт-дисків світової дистрибуції, гастролювала у Польщі, Франції, Німеччині, Бельгії.

З 2004 року проживає в Німеччині. Солістка Берлінського симфонічного оркестру (директор – проф. Віктор Гоенфельз). Грає з іншими оркестрами та музикантами Берлінської  філармонії. Директор арфової школи «Вікторія» м. Потсдам (Німеччина). Арфістка Камерного ансамблю «Arpeggiato». Член жюрі Міжнародного конкурсу-фестивалю арфового мистецтва ім. Вікторії Полтарєвої.

Мирослав Драган, фортепіано

Відомий львівський піаніст-соліст та концертмейстер, педагог. Навчався у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької та Львівській державній консерваторії ім. М. Лисенка у проф. Лідії Крих, там завершив і аспірантуру (клас проф. Марії Крих). Лауреат Міжнародного конкурсу камерних ансамблів «Золота осінь» (Хмельницький) та джазового фестивалю «ДжазФест – Поділля, 2011». Працює у Львівській національній музичній академії ім. М. В. Лисенка.

Інтенсивно концертує в Україні та за кордоном (Польща, Німеччина, Швейцарія). Є постійним учасником різних музичних фестивалів: «Київ-Музик-Фест», «Прем’єри сезону» (Київ), «Контрасти», «Віртуози» (Львів), ім. І. Стравінського (Луцьк), «Барви музики» (Вінниця), «Два дні і дві ночі нової музики» (Одеса), концертів серії «Нова музика в Україні» під керівництвом В. Рунчака. Здійснив ряд прем’єр сучасної української (твори І. Соневицького, Р. Сімовича, Є. Станковича, Г. Ляшенка, Ю. Ланюка. О. Козаренка, Г. Гаврилець та ін.) та зарубіжної (Т. Такеміцу, В. Рімм, Р.Валлін, Е. Кнапік, Дж. Крамб, Д. Лігеті та ін.) музики.

Мирослав Драган співпрацював з М. Абрамян (віолончель, Вірменія), Л. Прунару (скрипка, Румунія-Швейцарія), А. Війтовичем (альт, Велика Британія), А. Фальосою (скрипка, Норвегія), Н. Джуриним (віолончель, США), солістами «Covent Garden», співаком А. Шкурганом. Здійснив ряд записів на компакт-диски, зокрема: «Музика до «Кобзаря» Шевченка» М. Лисенка, «Львівський Моцарт» з музикою Ф.К. Моцарта, приймав участь у постановці та запису ораторії А. Онеггера «Жанна д’Арк на вогні» в Парижі в 2005 р.

За концертні програми фортепіанного дуету з О. Рапітою, М. Драган нагороджений обласною премією ім. С. Людкевича (2009).

Оксана Рапіта, фортепіано

Відома українська піаністка, Заслужена артистка України.

Народилася у Тернополі. Навчалася у Тернопільському музичному училищі ім. С. Крушельницької (клас Л. П. Корній), Львівській державній консерваторії ім. М. Лисенка (клас Л. Ю. Крих), аспірантурі при Московському музично-педагогічному інституті ім. Гнєсіних (А. Александров). Лауреат Республіканського конкурсу піаністів ім. М. Лисенка (1984), Міжнародного конкурсу камерних ансамблів «Золота осінь» (1993, м. Хмельницький), дипломант міжнародного конкурсу піаністів ім. Паломи О’Ши (1990, Іспанія). Лауреат VІ Міжнародного фестивалю майстрів мистецтв ім. С. Ріхтера (2005, м. Житомир), VІІ Міжнародного фестивалю ім. П. Чайковського та Н. Ф. фон Мекк (2009, м. Вінниця).

Інтенсивно концертує в Україні та за її межами (Польща, Швейцарія, Бельгія, Німеччина, Австрія, Росія, Казахстан, Киргизстан). Володіє значним репертуаром від музики бароко до сучасності. Здійснила понад 20 прем’єр української та світової музики, брала участь у записах CD з музикою українських композиторів (С. Людкевич, І. Соневицький, М. Скорик, Ю. Ланюк, В. Камінський, Ю. Олійник, О. Козаренко). Співпрацює з різними симфонічними оркестрами України, Польщі, Швейцарії, Росії.

О. Рапіта є учасником багатьох міжнародних музичних фестивалів, зокрема: «Контрасти», «Віртуози», «Київ-Музик-Фест», «Київські прем’єри», «2 дні і 2 ночі нової музики», «Барви музики ХХ ст.», ім. Стравінського (Україна), «Дні музики краківських композиторів», «Варшавські музичні зустрічі», фестиваль сучасної музики ім. В. Лютославського в Любліні (Польща), «MENHIR» (Швейцарія), Фестиваль музики Ф. Шуберта (Швейцарія-Німеччина), «Новое передвижничество» (Росія-Киргизстан) та ін. Викладає на кафедрі спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка.

За концертні програми в дуеті із Мирославом Драганом нагороджена обласною премією ім. С. Людкевича (2009)

Найближчі події
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців
11 вересень 2017
роздрукувати*Театр залишає за собою право замінювати виконавців